Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek már volt rossz kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek már volt rossz kapcsolata, meddig húzta halasztotta a szakitást? Mi volt a végső pont?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, de ez a kapcsolat sose volt normális és sose lesz. Mindig van amivel megbánt, mégsem tudok vele szakítani, mert mi lesz ha..


Közben meg jobban járnék ha minél előbb lezárnám.



2021. okt. 11. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En is húzom halasztom jelenleg


Kidobhattam volna már, mert:

-egyik veszekedésnél olyan szavakat használt, amiert valoban ki kellene dobni vkit

-tarskeresovel lebukott, de csak félig

-fűzött egy csajt, csak aztán kézifék inkább

-szerelmes a rokona feleségébe es allandoan szivecskézi is az instán az mellett hogy folyamat nyal neki (gondolom ezt mindenki tudja,de ha nem is, a feleség az biztos.Igy a család előtt tiszta égő a párjának lenni)

-bnőimet kezdte like-olgatni(felhivás keringőre)

-nem fejezi ki a szeretetét ugy ahogy nekem kéne, illetve nem is jöttem még rá eddig, hogy is fejezi ki.

-nem haladok vele semerre, nem épülünk fejlődünk semerre

-neki inkább a tv mint velem beszélgetni


Es még ezek után is ott tartok hogy csak bőgve tudnék szakitani.

Mindig csak adott pillanatban érzem azt hogy én ezt tovább nem.

De aztán jön a szenvedés.


En boldogan akarok szakitani amikor azt érzem, de JÓ, hogy vége! Es nem sírva.


Ehhez várom azt a pontot.

2021. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretne boldog lenni az nem húzza-halasztja sokáig és nem döntésképtelen. Szóval neked mennyi időd van még elpazarolni az életedből? A végén minden percet bánni fogsz, de nem fogod tudni visszapörgetni az idő kerekét.
2021. okt. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra varhattok hogy boldogan szakitsatok.

A szakítás akkor se boldog ha szar kapcsolatban vagytok.

Én már voltam így. Sírtam amikor véget vetettem neki, de megmakacsoltam magam hogy ezt tovább nem. Pár hét, hónap múlva semmi bajom nem volt azon kívül hogy hogy lehettem ilyen hülye hogy nem tettem meg hamarabb.

2021. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# és neked mi volt az a pont?
2021. okt. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"mégsem tudok vele szakítani, mert mi lesz ha.."

Ilyenkor érdemes arra is gondolni, mi lesz, ha a kapcsolatban maradsz? Boldog leszel? Nem hinném. 3 év sok időnek tűnik ugyan, de akkor most hasonlítsd egy egész élethez! Örömmel leélnél vele 10, 30 vagy akár 50 évet is? Sejtem a választ, hogy NEM.


Nekem is volt végső pont, durván megbántott, amikor nem sikerült egy vizsgám. Utána egy szeretett hozzátartozóm a kórházba került, intenzívre, ahol 1 hónap után meg is halt. Hülye exemet akkor is csak a szex érdekelte, nekem meg persze az volt az utolsó, amire vágytam ebben a lelkiállapotban. Nem is volt kérdés, hogy lapát.

2021. okt. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azután küldtem el a francba és tiltottam le mindenhol, miután ismerős szólt, hogy az én kedvesem társkeresőzik. Csináltam egy kamu profilt, ráírtam. Örömmel udvarolt volna.


Ennél több mi kell még nektek? Mi az, hogy csak félig bukott le társkeresővel? Azt várjátok, hogy inflagranti találjátok, de még azt is kimagyarázza...?

2021. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es: fentieken túl még milyen pontot vársz a szakításhoz? Verjen is meg, vagy mi nem volt még....?

Bőgve fogsz szakítani. Na és...? Ezt nem lehet megspórolni. Boldogan, mosolyogva azt nem lehet.

2021. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7 évig voltunk együtt, de 1 hónap után kellett volna szakítani amikor ultimátumot adott, hogy ő vagy a legjobb barátnőim..
2021. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!