Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottam a párommal.Azt hittem enyhülni fog a fájdalom..nem vagyok kezdő,de ilyen szerelemben nem volt részem.Nincs értelme nélküle élnem,meg akarok halni.Mit csináljak,hogy éljem ezt túl?32/N

Figyelt kérdés
Tudom,hogy jönnek a "hülye vagy meg menj pszihológushoz" stb kommentek,de nem birok túllepni..valaki tud segíteni,hogy lábalt ki belőle? Tényleg nem birom sokáig..

2021. okt. 14. 11:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyogyulj ki szerelmi banatodbol c. Konyv es a hozza tartozo meditacios cdt ajanlom. A meditacio fent van a youtubon, csinald mindennap. En ezt hasznalom 15 eve minden ilyen alkalomnal. Tovabba az afyadban a rola valo fantazialas csak megerositi ezeket az agypalyakat.ha azt akarod h tavoli emlek legyen csak, nem szabad folyamatosan ujrahuzalozni. A matekos dolgok, nagy koncentraciot igenylo dolgok a bal agyfelteket beinditjak es a jobb agyfelteke nyugalomba kerul, igy a ragodas is leall. Vegyel egy kozepiskolas matekgyakorlot feladatokkal es csinalgasd, illetve sodoku, rejtveny, nagy legoepitmeny osszerakasa utmutatival, szamos pontosszekoto felnotteknek, egy uj dolog tanulasa segit. Ezt csinald tomenytelen mennyisegben es az ido is segit.
2021. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen mentem át a tavasszal-nyáron. Meg akartam halni, egész nap feküdtem az ágyban, a munkám nem érdekelt, a barátaimat hanyagoltam, nem ettem, nem aludtam rensesen stb. Aztán augusztusra valahogy elmúlt, nyár végén pedig ráakadtam valakire, akit sokkal jobban szeretek mint aki miatt meg akartam halni, és viszontszeret. Boldog vagyok. Kívánom ugyanezt neked is! Kitartás, egy idő után tényleg múlni fog, aztán majd értetlenül gondolsz vissza a mostani időszakra,hogy tényleg egy ilyen ember miatt voltál ennyire kész?
2021. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok..ez segít most kicsit..
2021. okt. 14. 13:00
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Elobb utobb elmulik az erzes. Legrosszabb esetben a halalod napjan. Persze jobban jarsz, ha elobb.
2021. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap még elég kevés idő. Velem is decemberben szakítottak, és 3 hónap után is ugyan annyira fájt, sőt. Lehet klisés, de az idő helyre fogja tenni. Folytasd azt, amit eddig, és idővel enyhulni fog. Ismerj meg új embereket, és amúgy a környezetváltozás sem rossz dolog, egy új élethelyzettel összekötve.
2021. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi újság veled?
2022. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!