Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről az egészrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni a kapcsolat történetét.2019 nyarán ismerkedtem meg az exemmel egy netes társkereső oldalon. Akkor én 35 voltam ő 25.Volt párjától egy 4 éves lánya van.Mikor megismerkedtünk nemrég költözött haza a gyerekkel az exétől a szüleihez.Pár randevú után igen hamar már a szüleinek akart bemutatni.Járjak hozzájuk.Korainak gondoltam ezt ennyi találkozó után még,de bele mentem.Szülők normális,kedves embereknek tűntek. A lánnyal a kapcsolat egész jónak tűnt. Igaz nem volt hibátlan. Akkoriban igen konzervatívan ált a szexhez. És nem is túl gyakran voltunk együtt.Néha néha,ha gyereket este nagyira bízta jött el hozzám néhány órára és volt valam ami kb a tengeri csillagot jelentette.Orális dolgok vagy hogy megfogja nála kizárt dolog...Ebből akadtak viták hogy én nem ehhez vagyok szokva hogy ilyen passzív egy nő és nem csinál kb semmit csak fekszik.Míg én elég sokmindenre hajlandó vagyok a nő öröméért.Na mindegy. Teltek a hetek. 3 hónapnál jártunk amikor egyszer meg volt beszélve hogy munka után 14 óra fele megyek hozzá.Mikor oda érek se híre se hamva. Csak az annya volt otthon de ő sem tudta hol a lánya. Elmentek a gyerekkel de nem mondta hova és mikor jönnek.Mint kiderült lelépett az a gyerek apjához vissza akitől pár hónappal korábban haza jött.Másnap is elmentem a szüleihez és pont akkor volt ott a lány is és pakolt össze. Költözött vissza a pasihoz.Itt lezárult a történet kb 2 évre köztünk.Idén április fele valahogy elkezdtünk újra kommunikalni egymással. Mint kiderült a békülése az exével nagyon gyorsan zátonyra futott. Egy év kinlódás után tavaj nyáron haza költözött ismét a szüleihez.Beszélgettünk találkozgattünk és újra össze jöttünk.Épp nem volt egyikünknek sem senkije. Rövid időn belül újra a szüleihez kelett hozzá járnom. Szexuális téren változott a hozzá állása. Már nem volt elutasító az orális dolgokkal vagy hogy megfogja de még így is kérni kellett hogy csinálja. Magától nem esett neki soha. De mivel szerettem így probáltam kompromisszum kész lenni. Elfogadni hogy ilyen és kész.Teltek a hónapok. Szövögettük a közös terveket.Augusztus 20-án megkértem a kezét.Na innentől kezdődtek az igazi bajok.Elkezdtük az esküvő szervezését. Sokmindenben össze vitatkoztunk ezzel kapcsolatban. Ki mit hogy gondol stb. Na meg a szülei is kimutatták a foguk fehérjét. Főleg az annya. Én elején helyre tettem őket hogy ez a mi esküvőnk lesz ugyhogy tartsák tiszteletben. Beleszólása nincsen senkinek semmibe mi hogy lesz.Mi szervezünk mindent úgy ahogy mi akarjuk. Ezen láttam hogy a szülők vérig sértődtek hogy nem ők szervezik ahogy ők akarják.Bele nem adtak semmit,fel nem kínáltak semmi segítséget. De hiszti és pukkadás az volt hogy nem engedek bele szólást semmibe.Az én anyám nem hisztizett. Gratulált és felkínálta hogy a leveshez majd adja a tyúkokat. Meg nászajandékba pénzre is szamíthatunk. Ő szülei meg semmit nem ajánlottak fel. Csak a hiszti ment.Meg annyától a szurkálódások hogy megmondtátok nem szólhatunk bele. Ti dolgotok. Úgy csináljátok ahogy akarjátok. Persze ez látszott hogy pukkadás. De azt elvárta hogy mindenbe beavassuk mindenről beszámoljunk neki.A párom meg vele akarta csináltatni a virágokat. De az öreglány meg látszott kéreti magát. Majd még eldöntöm.Így meg úgy. Én ezen is össze kaptam párommal hogy nekem erre semmi szükségem hogy kéreti itt magát és várja hogy pitizzünk neki.Inkább kerítek mást vagy fizetek virágboltosnak.De ő is csak hisztizett hogy más nem csinálhatja. Csak anyu.Na meg mutattam az annyának az asztali futókat mit sikerült rendelni olcsón a neten. Ott is finnyáskodott hogy ez nem az én ízlésem. De ti tudjátok. Én mást néztem volna. Itt eldurrant az agyam és kiosztottam a vénlányt hogy senkit sem érdekel a véleménye. Erre a párom a helyett hogy mellettem ált volna ki még velem kezdett el kiabálni az annya előtt. Őt védte.Na meg ugye közben volt ez is hogy össze is költöztünk az új albérletembe szeptember elején.Kedves mama ott is intézkedett. Úgy tett vett pakolászott a lakásban mintha otthon lenne.Párommal is sokat vitáztam ez miatt hogy én nem azért költöztettem el otthonról magamhoz hogy állandóan a szüleivel össze nőve éljük az életünket.Velük szervezzük a programjainkat. Meg úgy mindent is. Mindig ez ment. Én ehhez túl önálló felnőtt vagyok hogy így éljek.Saját anyámmal se beszélek naponta és nem tőle függ az életem minden területe.Nálunk régen megtörtént az egészséges szülő gyermek leválás.3 hétig laktunk együtt a párommal de első hétvégén is már össze vesztünk és szüleinél aludt. Következő 2 hétben is 3-szor össze vesztünk. És hátat fordítva meg másik szobába vonulva volt alvás. Hozza kell tenni ahogy ő veszekszik az minősíthetetlen. Flegmázós alpári telepi cigányasszony stílusú kiabálas és puffogva elvonulás.Kislánya miatt is volt hogy össze vesztünk mert én nem úgy szóltam a gyerekre ahogy neki tetszett.. Próbáltam rendes normális szófogadó gyereket faragni belőle mert sajnos a kedves nagymama egy elkényeztetett beképzelt kis görcsöt nevelt belőle. Aki a család szeme fénye és büszkesége mint első unoka. Körülötte forog a család,a nap a hold és a csillagok.Sokat vitáztunk messengeren is. Ott is minősíthetetlen stílusban írt.Több napnyi vita után én nem bírtam tovább és elküldtem hogy pakoljon össze és költözzön haza mert én nem így akarok élni.Ilyen vitában meg ennyire össze nőve annyáékkal ahogy ő akarja.Szeptember 20-án meg is tette. Mire haza jöttem délutános műszakból anyuka segítségével haza is cuccolt az utolsó fogpiszkálóig.Pár nappal később az annyával kísérve a jeggyűrűt is vissza hozta és a posta ládába dobta.Apjának is írtam egy üzenetet hogy ha már így alakult fizesse már ki nekem a tető munkadíját amit még augusztusban csináltam neki.Erre az öreg azt mondta mit képzelek én. Ő ingyen gondolta a segítséget. Ha be akartam kerülni a családba alap hogy akármiben ingyen segítek.Erre én rávágtam a telefont és írtam neki egy szép üzenetet hogy boruljon rájuk a tető és költsék gyógyszerre a pénzük.2 nappal később már arra lettem figyelmes hogy reggeltől késő estig messengeren aktív kis szünetekkel az exem. Még munka közben is. Amit velem is csak az elején csinált. Ismerkedéskor szoktak 0-24 messengerezni. Amíg új és izgi.Sejtettem hogy valakivel máris beszélgetésbe kezdett és az nem egy barátnője valószínűleg. Persze tagadta. Meg nem érdekli senki.3 hét után is próbáltam egy este beszélni vele messengeren. De csak ilyen 1 szavas semmi válaszokat adott. Majd eltűnt 20 óra fele. Már 2 órája volt elérhető. Sejtettem nem alszik hanem inkabb nincs otthon és azert nem olvasta el az utolsó üzenetem sem. Elmentem hozzájuk hogy megnézzem otthon van e a kocsija. Nem volt. Ebből tudtam tuti valami pasinál van. És kb 11 órakor jön majd haza.Ismerem a rutinját. Randizik vagy pasihoz megy el szexelni 11 fele indul haza.Úgy is lett. Ültem a kocsiban és egyszercsak 11 utan picivel befordult az utcájukba. Észre vette ott állok. Vissza jött és mellém állt. Kiöltözve kinyalva volt.Kérdőre vont mit akarok. Stb stb. Vitáztünk a történtekről stb. Meg hogy ő nem akar olyan kapcsolatot mint az exével is volt hogy utálták egymást a szüleivel. Neki olyan kell aki jópofizni oda jár vele a szüleihez. Stb stb. Én meg közöltem vele hogy én nem akarok semmifele kapcsolatot fenntartani a szüleivel ezek után hogy kimutatták a foguk miféle emberek. Mérgező szülők is meg mérgező anyós. Ilyen emberek nem kellenek az életembe. Jól megleszek nélkülük is azthiszem.Ő meg mondta hogy esetleg akkor békülhetünk ha én őtőle bocsánatot kérek. Meg a szüleitől is.De amúgysem akar már semmitt. Stb stb. Itt eldurrant az agyam. Épp egy masik férfitől jött haza és én kérjek bocsánatot a kegyeiért. Még ő akar ezek után feltételeket diktálni hogy másnál volt.Rohadtul szerethetett ha 3 hét alatt már más van neki. Lehet én vagyok a hülye de valamiért mégis hiányzik nekem ez a hülye nő. Fogalmam sincs mi lenne a jó megoldás. Eszem azt mondja felejtsem el. Csak pokol lesz az életem vele. De a szívem meg azt hogy szeretem ezt a nőt és szeretném vissza kapni. Anyám szerint is jobb lenne ha elengedném.De meg alázkodni nem fogok. És én a szüleivel sem akarok kapcsolatot fenntartani ha együtt is lennénk. Ti mit gondoltok erről az egészről?

2021. okt. 17. 11:14
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Ezt az ömlesztett betűhalmazt senki nem fogja elolvasni.
2021. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el...
2021. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak kezdted vele újra,mikor megint összeveszett az exxel?Felejtsd el és keress egy normalis csajt.
2021. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%

1-es én megtettem, bár ez 3 mondatot érdemelt volna.

Felejtsd el, nem a szülőkkel van a baj, a csaj nem ér meg ennyit, sose lesz jobb.

2021. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Egy ilyen not megis mi a tokomnek akar valaki felesegul venni? Olvasni is botzalom. Monika show szint az egesz. A 25 evesen 4 eves gyerek is kb mindent elarul a csaj ertelmi szintjerol.
2021. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked is vannak komoly problémáid, vele biztos nem lenne jó kapcsolatod, de valószínűleg mással sem. Mindenki jobban jár, ha elengeditek egymást.
2021. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
95%

"Próbálom röviden leírni "


Hát nem sikerult.

Talan a feléig birtam olvasni meg kihámozni a lényeget.


Azert kapalozol utana mert nincs más.ennyit errol.


Teljesen felesleges ilyennel kezdeni.

2021. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
4es. De sajnos a szülőkkel is nagy baj van. Főleg az annyával. Egy nárcisztikus,kontroll mániás mérgező személyiség. Aki a felnőtt korú gyereke életét is irányítani akarja. Álszent kedvessége és mosolygása mögött egy gonosz személyiség. Csak velem mellé fogott mert én nem egy irányítható gyász huszár vagyok.
2021. okt. 17. 11:39
 9/50 anonim ***** válasza:
90%

Ezt szuszira írtad egy levegővel?

Nem olvastam el , de ha a probléma/problèmegoldàsod olyan mint az iràsod, hagynám az egészet a francba

2021. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
75%
Borzalmas...
2021. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!