Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt aki azért szakitott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki azért szakitott a párjával mert már nem birta elviselni a párja családját meg az egész családi légkört?

Figyelt kérdés
2021. nov. 8. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem.
2021. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Tűrtem évekig, bár nagyon elegem volt belőle. Nem ez volt a végső ok, de örömtáncot jártam, amikor leesett, hogy megszabadultam tőlük is, nem csak a a pasitól... életem legjobb döntése volt!
2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem, de volt olyan exem, akit az idegbeteg, szeretetlen apja egy szintén szeretetlen, idegbeteg nővé tett és nem volt hajlandó túllépni ezen a berögzült viselkedésen. Szóval úgymond nem a családja miatt szakítottam, de mégis.
2021. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

A jelenlegi párom apját már megfogadtam magamban, hogy úgy elverem, hogy beszrik, behugyzik.

Látványosan utál az első pillanattól kezdve, egy tipikus vidéki bunkó, egész nap döglik, kiszolgáltatja magát, csak odaböfög mindig valamit, ha szólni kell.

Tetézi a dolgot, hogy a bnőm hugának a pasijával jóban van kifejezetten.

2021. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, de álltam hozzá közel.
2021. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:

A volt anyósom miatt, na meg a kedves volt feleségem miatt is ( kicsit én is tehettem róla) hagytam ott a bagázst.


Apósomat sajnáltam, ő megértett engem, ha nem lettek volna már meg a gyerekeik akkor annak idején ő is otthagyta volna a feleségét.

2021. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fele reszben a csaladja miatt is. Anyos jelolt egy mindenbe is bele okoskodo mergezo szemely volt. Lanya sem volt jobb
2021. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, leendő valláskárosult anyós meg az ő anyja miatt. Mikor az öregasszony nekiesett apámnak, hogy miért nem kereszteltettek meg kisbaba koromban, na ott mondtam azt, hogy menjetek a fenébe.


És nem érdekelt az sem, hogy a párom kiállt mellettem, mert tudtam, hogy kb életem végéig ezt kéne hallgatnom, mert menne a pusmogás a hátam mögött.

2021. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!