Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megérné még keresni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné még keresni, vagy teljesen engedjem el?

Figyelt kérdés
Röviden, dióhéjban; relatíve sokáig kavartam egy sráccal, majd megmondta, hogy ő többet nem szeretne, de szívesen talizhatunk, beszélhetünk, de a kapcsolat kilőve. Nagyjából 6 hónapja történt ez a beszélgetés. Utána kevesebbet beszéltünk, nem találkoztunk, de nagyon nem tudtam kiverni a fejemből. Egyik este, 2-3 hónapja tényleg undorítóan sokat ittam és összefeküdtem egy igen jó haverjával. Nem volt semmi a fejemben, hogy most bosszút állok, hadd fájjon neki is, stb... Azóta a srác, -akit nem felejtek, azóta sem- azt szajkózza, hogy emiatt az incidens miatt nem lett több. Nagyon szeretném ezt a részét tisztázni, de megértem, hogy azóta nem szeretne velem semmi kontaktot. Szerintetek megérné írni neki, hogy találkozzunk, vagy csak üzenetben megkérdezni? Illetve gondolom, ha erre kapnék választ, talán jobban lerendezném magamban. Előre is köszönöm.

2019. máj. 22. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmi értelme keresned vagy bármit magyaráznod. A srácnak kapóra jött amit tettél, mert így 100%-ban rád tudja hárítani a felelősséget, ennyi az egész, téged használ arra, hogy fényezze magát mások szemében. Nincs mit tisztáznotok, semmit nem érnél el vele azon kívül, hogy porig alázod magad. Hidd el, nem ér ennyit a srác, ilyet csak egy jellemtelen hulladék csinál.
2019. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
1: Jellemtelen hulladék, csattan a kíméletlen ítélet. De vajon miért is? Pontosan ugyanazt műveli, amit a nők 99%-a. :D
2019. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az ilyesmit érdemes így lezárni. Adj egy neki amolyan ultimátumot. Úgy írj rá hogy ezt még megpróbálod és ha nem, akkor elfelejted teljesen. Töröld az életedből.
2019. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Ugyanolyan vagy mint a többi egy senki vagy
2019. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rockarc ***** válasza:
53%

Erdekes taktika, amikor lefekszel a baratjaval, hogy kimutasd a ragaszkodasod. Valoban komolyak lehetnek a szandekaid.


Az is erdekes, hogy az alkoholt is meg kell emliteni, mint enyhito korulmeny. Nem is te vagy az elso, aki erre hivatkozik. Pedig pont akkor derul ki, hogy ki milyen ember, amikor a tudatos akarat lazul, es lehull a tarsadalmi ma'z.


43F

2019. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"1: Jellemtelen hulladék, csattan a kíméletlen ítélet. De vajon miért is? Pontosan ugyanazt műveli, amit a nők 99%-a."

Aki ahelyett, hogy őszintén vállalná, miért akar vagy nem akar valamit, olyan dolgokkal takarózik aminek a döntéséhez semmi köze (hiszen az a döntés jóval előbb megszületett, mint a kérdező estéje a haverral) és a másikra keni a felelősséget, hogy azt állítsa be szemétládának, az egy jellemtelen hulladék. Ha férfi, ha nő, akkor is, ez tök lényegtelen. A 99% egy eléggé elcseszett statisztika szerintem, de aki ezt csinálja, az egy selejt, kész és pont.

2019. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt nem lett több, sose akart tőled semmit. De persze, keresd nyugodtan, ha sírni akarsz.
2019. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Hagyd békén, sokkal magasabb az érzelmi intelligenciája, mint neked. Felesleges magyarázni.
2019. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy magasabb!Egy felelősseghárítgató jellemtelen s**gfej, aki még a saját véleményét vállalni is gyáva, és átlátszó ürügyek mögé bújik...
2019. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sosem kellettél neki, és ez most is így van, csak már van mire fognia. Legjobb lenne, ha kizárnád az életedből.
2019. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!