Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 25 évesen újra szingli vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen újra szingli vagyok és nagyon félek?

Figyelt kérdés

5 évig tartott a kapcsolat, ő volt az első. Mindent tud rólam, én is róla, ő volt az első, aki ilyen közel került hozzám. A szerelem elmúlt, de a szeretet és a közös emlékek megmaradtak. A szakításban sok minden benne volt, közös megegyezés és jó döntés, de most iszonyúan fáj.

Itt ülök egy kis lakásban egyedül és csak sírni tudok annyira egyedül érzem magam.

Suliba járok, mellette dolgozom, vannak barátaim, sokszor eljárok, de ezt a fajta magányt nem enyhíti semmi.

És el se tudom képzelni, hogy lesz majd valaki aki igy fog szeretni és ismerni, van egy parám, hogy 25 éves vagyok és mi van ha már futok ki az időből, teljesen össze vagyok zuhanva.

Tanácsok, ötletek, hogy hogy lehetne ez jobb?



2021. nov. 25. 20:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tavaly ugyanezt éltem meg. Még az életkor és az évek is stimmelnek, annyi, hogy itt én akartam sokkal jobban a szakítást, mert már nem bírtam elviselni a bántalmazását.


Nekem még most, egy év után sincs párom, és nem fogok hazudni: kegyetlen érzés. Viszont hiszem, hogy jobb lesz, és minden úgy alakul majd, ahogy alakulnia kell.

2021. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!