Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek gáz ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 30 évesen szingli vagyok?

Figyelt kérdés
3 év után szakítottunk. Családot, gyermeket terveztünk már. Valahogy nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy terveztem. Van esélyem még arra hogy megtaláljam a párom? Elvált és gyerekes nők kicsukva.

2020. okt. 9. 08:18
A kérdező szavazást indított:
Sok esély van
Van
Nem sok
Nincs
59 szavazat
1 2 3 4
 1/36 Lazy Lover ***** válasza:
28%
Nem az tudod aki keres az talál
2020. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Van.
2020. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Van esély - a sok-at nem akartam bejelölni, mert ahhoz tudni kellene, hogy hogy nézel ki, külsőre kit keresel, milyen korosztályban gondolkodsz, elvárásaidért cserébe mit tudsz nyújtani, hol laksz és hol akarsz ismerkedni. De úgy általánosságban, azért korban hozzád illő, szingli, nem elvált, gyermektelen nő van sok.


Amúgy egyáltalán nem ciki egyedülállónak lenni... nemhogy 30 évesen, semmilyen korban sem... főleg ilyen helyzetben, amikor egy nem működő kapcsolatból száll ki vki.

2020. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
48%
Ne vàlogass:-)
2020. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen pont így álltam mint te, és egyáltalán nem volt gond ismerkedni.
2020. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
A környezetem szerint jó képű vagyok, egyedül élek, van kocsim és a munkám is jó. Csak a sok csalódás után kicsit reménytelennek látom a helyzetet. Sajnos túl tudom szeretni az embert. Főzök, mosok, takarítok. Jó lenne az igazit megtalálni, de ebben a világban..
2020. okt. 9. 08:33
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Én 10 éves kapcsolat után lettem 29 évesen szingli, hát nem volt valami lélekemelő...és most 30 évesen rám talált a nagy szerelem :)
2020. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetően egy marha vagy, ha gyereket akarsz, meg nősülni akarsz.

Felejtsd ezt el.

Legyen laza kapcsolatod inkább, élvezd az életet, a munkád gyümölcsét.

2020. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem enélkül nem lenne teljes az életem.
2020. okt. 9. 09:54
 10/36 anonim ***** válasza:
47%

#9

Sok marha érzi így, de pár év házasság után a 99%-uk megbánja, hogy ekkora hülye volt.

De visszacsinálni már nem lehet.


Egyébként meg nősülni ráérsz 50-60 évesen is, ha még mindig nagyon akarsz.

Addig meg el ne cseszd az életedet ilyesmivel.

2020. okt. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!