Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1,5 év után egyre JOBBAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 év után egyre JOBBAN hiányzik az exem. Mindenki figyelmeztetett, hogy ő toxikus, jobb elhagynom. Mégis úgy érzem nem tudok boldog lenni nélküle. Ez normális érzés ennyi év után is vagy soha nem fog elmúlni ez a hiány?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ez normális ennyi idő után. Biztos kapcsolatfüggő is vagy kicsit + a toxikus emberek (személyiségzavarosak pl.) mindig van egy nagy hiány, úgy kell lejönni róluk, mint a drogról. Nehéz és sokáig vannak elvonási tünetek. Az sem mindegy mennyi ideig voltatok együtt, ki szakított, hogyan stb. Az önbizalmad is lehet alaposan megtépázta.


Várj, legyen benned tartás ha már eddig bírtad és majd a megfelelő időben jön valaki akivel boldog lehetsz!

2021. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon igyekszem kitartani, de az emberi kapcsolataim is reménytelenek. Így sokkal nehezebb.

3 évig együtt… én szakítottam - azt hiszem az volt a negyedik vagy ötödik alkalom. Az előző szakítások rövid ideig tartottak.

2021. dec. 11. 01:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha toxik volt az ember függetlenül attól, hogy nő vagy férfi jól tetted. Én is voltam ilyen kapcsolatban egy ideig bírtam aztán lapát. Vissza se néztem. Tisztelet amiért kiléptél a sz@rból!!!🙃
2021. dec. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Titokban ma megnéztem az adatlapját, mielőtt kibőgtem magam - (még mindig előfordul, hogy magamat hibáztatom és mi lett volna, ha vele maradok) - azután azt látom, hogy az új barátnőjét is ugyanúgy becézi, ahogyan engem a múltban. Ez azért fáj, mert 99%ban elhitette velem, hogy soha nem lesz más nő az életében, nemhogy még ugyanúgy szólítja.

A szavak mestere, viszont gyermeteges volt tőlem, hogy mindent bekajáltam, bármit is mondott. Első szerelmem volt, így gondolom jobban megbocsájtható.:)

2021. dec. 11. 05:49
 5/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolatfüggőségeddel mikor akarsz valamit kezdeni?
2021. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!