Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szakítottatok a párotokkal és mennyi ideig tartott, ameddig utána ismét párt kerestetek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 19:44
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
2 évbe telt, de még jelenleg sem sikerült teljesen elengednem a volt páromat.
2021. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miután volt feleségem elhagyott, pár hónapra rá találkoztam azzal a nővel, akivel már 9 éve együtt vagyunk:)
2021. dec. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11-es, milyen rendszeresen találkozol a volt pároddal?
2021. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Több párkapcsoltom volt, és második házasságomban vagyok. Első komoly kapcsolatom 3 év után ért véget. Első házasságomban 6 év után szarvazott fel nejem, miután visszament dolgozni a második gyerek születése után. Egyszerűen elfelejtett hazajönni éjszakai műszakból. Ez egy lavinát indított el, mivel az éppen beteg gyerekeket nem tudtam kire bízni, nem mentem be melózni, miközben éppen egy nagyon fontos munkánk volt. Munkahelyről ezért kirúgtak! Ezekután közel 2 évig nem néztem nőkre, csak utána kezdtem újra ismerkedni.

Volt egy kapcsolatom, ami 6 hónap után avval ért véget, hogy magyarázat nélkül külföldi nyaralás közben kiadta az utamat a nő. Haza már egyedül jöttem. :-(

A következő közel 2 éves viszonyom pedig avval ért véget, hogy a nálam 10 évvel idősebb, ám huszonéveseket meghazudtoló bombázó barátnőm megvilágosodott, hogy ennek a viszonynak nincs hosszútávon jövője. (pedig fülig szerelmes voltam belé)

Második nejemmel 17 éve vagyunk egy pár, de néhány éve kihűlt a viszony, amolyan lakótársi, baráti viszonnyá alakult. Sajnos, egy ideje a váláson gondolkodunk.

50F

2021. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most van 5 hónapja, hogy szakítottunk, és bár már jobb, de még mindig folyton rágondolok.
2021. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20 év házasság után hagyott el. Egy évig gyászoltam a régi életem, nem kerestem társat, de később rájöttem, hogy két évbe telt lelkileg megerősödni. Másfél év sikertelen keresgélés után töröltem magam a társkeresőkről.
2021. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!