Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a párom karácsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom karácsony előtt, azóta nem térek magamhoz. Hogyan legyek jobban?

Figyelt kérdés

Együtt éltünk 2 évig, mindketten felnőttek vagyunk, együtt terveztük a jövőt. Még párkapcsolati terapeutához is elmentünk, hogy rendezzük a veszekedéseket. 1,5 hónapig húzódott a szakítás, végül ő döntött úgy kissé elsunnyogva, hogy nem szeretné folytatni a sérelmek és a sok veszekedés miatt, és költözzem el. Többször kerestem ebben az időszakban, kértem, hogy egyenrangúan oldjuk meg a problémákat, mindkettőnknek vannak sérelmei, de a lényeg a szeretet, és szeretnék segíteni,csak nyújtson több érzelmi biztonságot, és ne kelljen attól tartanom, hogy addig vagyok alkalmas a jövőre nála, amíg hozom a szintet és fogadjon el a nagy számmal, ahogy én is sok mindent elnéztem neki. Azért érthetetlen számomra, mert az utolsó X hónapban fejlődött sokat a kapcsolat, próbáltam változtatni én is sok dolgon, a kedvében járni. Azt hittem, ha előfordul is egy egy nagyobb veszekedés, ez a sok jó dolog,az akarás, hogy törődöm vele, nem sz@rom le, átsegít minket, és szövetségben leszünk. Szüleitől tudom, hogy általában addig jó neki egy kapcsolat, amíg nincsenek konfliktusok sűrűbben, vagy őt kezelik jól, különben elkezd leépülni szépen lassan az álomkép, hogy nem tökéletes a másik. Nem tudott elköteleződni előttem az évek óta tartó kapcsolataiban előttem sem. Néhányan mondták, hogy erősebb nárcisztikus jegyeket képvisel, de ez egy magasztalós, bókolós, odaadó oldalával állt párba. Nagyonnagyon kedves is tudott lenni. A végén nem engedtem h segítsen a költözésben amiatt, ahogy ezt a tudtomra adta. Tudtam, hogy neki is nehéz, de nem volt tekintettel arra, hogy milyen volt várni csendben, amikor ő már sejthette, hogy inkább nem akarja a kapcsolatot, mint igen, és erről nem tájékoztatott. Nem tudtam részemről szépen elválni tőle,amikor teátrálisan megnyilvánult pont a költözés napján, mennyire sajnálja, hogy így alakult és intézte.. szerintem ő is megharagudott rám utána.


Borzasztóan nehezen élem meg ezt az egészet. Hazaköltöztem szüleimhez, most leszek 30, és nem tudom, hogy tudnám ezt az egészet feldolgozni. Próbálok a rosszra gondolni, hogy hányszor bántott meg, de mindig jönnek a jó dolgok, amik úgy érzem, másokban nem pótólható számomra. Nagyon passzoltunk a tartalmas időtöltéssel, aktívan éltünk. Egy részem olyan, mintha hozzá tartozna, akár egy karmikus kapcsolat. Még karácsonyra sem írt nekünk egy üzenetet, ezt sem tudom hova tenni, mivel mindenkivel jóban volt. Nincs harmadik, a félelmei és a sérelmei miatt lépett ki - itt már csak akkor működött volna, ha szinte mindig befogom a számat. Próbálom lefoglalni magam barátnőkkel,pszichológussal, reikivel, lefoglaltam egy utazást is, van, aki udvarol - de semmi sem segít. Ahogy egyedül vagyok, eszembe jut, hogy megkeressem. Én még mindig önhibáztatok, nem tudom elképzelni az életem nélküle, és félek, hogy akkora lett a törés, hogy idővel sem lesz jobb. Nem tudom, hogy pl 31évesen van e esélyem majd párt találni - egy normális, egészséges és határozott férfi személyében, aki nem fél elköteleződni, és nyugodtabb típus, akivel kiegészítjük inkább egymást konfliktus közben, ha lenne.


Mit tudnék még tenni ebben az esetben? Nagyon sötét gondolataim vannak, amik eléggé megijesztenek.



2021. dec. 30. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Ne hisztizz már! Bár tudom h azt a legkönnyebb. Sajnalom a történteket de így a legjobb mindenkinek! 30 evesen anyad nyakán laksz, mert kidobták, mint egy kopott rézkilincset. Figyelj, új hely, muternak kipanaszolod magad, kibirod magad a következő 1-2 hónapban, felállsz és elkoltozol abiba talalsz új munkát és beleszeretsz megint vkibe, az élet megy tovább 2 év semmi és sehogy nem passzoltatok, hidd el, van akivel jobban osszeilletek. Add ki magadból utána állj talpadra! Nem kell vissza sírni magad, legyen tartasod! Anugy orulj neki több idő lesz pletyizbi a csajokkal!
2021. dec. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

- 30 éves fiatal nő vagy.

- A legrosszabb , hogy ez karácsonykor történt. így a megható ünnepekre maradtál egyedül.

- haza kellett költöznöd, ahol általában nem közös a lakás vagy ház és az albérlet macerás és van lehetőség szülőkhöz menni, ott ez a legjobb megoldás. Ez jó amíg rendbe nem hozod az életed egy kicsit.

- dagadék vagy, avagy ronda? Nem valószínű.

- Nem működött a kapcsolat , nem akart már veled lenni, te meg oda vissza voltál érte és nem láttad a sűrű ködtől az erdőt.

- Időhúzás volt már csak az egész.

- Jobb lett volna ha még 3 évig húzódik és sz**ar sem lett volna az egészből.....?? nem!


Millióan átélik ezt, nem halnak bele az emberek, a hisztit is be kell fejezned. Kapard össze magad.

Gondolom van munkád, nem ő tartott el a 2 szép szemedért..ha igen az szívás.


Beszélgess ismerkedj járj programokra utazgass...


És ne a fülig szerelmes képeiteket nézegesd az instagramon, meg ne azt nézd hogy jajj mindenki milyen boldog.


Én 20 napja szakítottam, ma estére megyek dolgozni és veszem fel a sok idióta kretént, és retardáltat aki hívja a 112-őt.

2021. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen, van munkám, és filigrán, dekoratív vagyok, nem ezzel lesz itt a gond.


Próbálom lefoglalni magam, és minimálisan traktálni a környezetem ezzel..

Utána olvastam, milyenek szakítás után, és közben a bordeline-ok, hát ez rám nagyon is stimmel sajnos. Olyan ez, mint valami beteges függőség, vagy feketén vagy fehéren látom a világot.

2021. dec. 31. 13:12
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami szadista gyilkos bujkál benned és csak a pirosat látod a vér színét....láttad a Sin City-t?
2021. dec. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!