Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni hogy szilveszterkor szakítottunk a párommal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok éves kapcsolat volt, hullámvölgyekkel.. nagyon sok élményünk volt együtt sajnos rosszak meg jók is.

Szakítottunk

Megkértem hogy soha többet ne keressen engem. Próbálta leplezni de láttam rajta hogy nagyon szomorú volt amikor vettem a kabatomat.

Hosszú távon nekem jobb így. Nem részletezném.

Érezni lehet hogy ez végleges.

Le is tiltott mindenhonnan .

De annyira aggódom hogy mi lesz igy vele mert kötődök hozzá. Valójában aggódom miatta nagyon.

Nem bírom abbahagyni a sírást , pedig nem vagyok olyan de hazavezetés közben is végig sírtam meg most is csendben sírdogálok.

Egyszerűen nem bír leállni a sírás.


Mi lesz így? Mit csináljak?



2022. jan. 1. 02:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz még sírni párszor, mert el kell gyászolni a kapcsolatot. Ez egy normális és egészséges folyamat, amin átmesz, csak most ku.rva xar érzés.

Miatta ne aggódj, majd összeszedi magát, és az élet megy tovább.

A tiéd is. Úgyhogy a legjobb, amit tehetsz, ha lefoglalod magad, hogy minél gyorsabban teljen.

Beszélj a barátokkal, panaszkodd ki magad, és csinálj velük programokat. Ne zárkózz be a lakásba! Csinálj valamit, amit szeretsz. Két hét, és sokkal jobban fogod érezni magad.

2022. jan. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem sok derül ki abból, amiket leírtál, pl hogy szeretted-e mèg, hány èv volt, mi volt az ok.

Az alapján, hogy aggódsz meg sajnálod, nem arra gondolok, hogy még szeretted. Ettől függetlenül megszoktad sok év alatt, és persze biztos furcsa most egyedül, és biztos van olyan, ami kezdetben hiányozni fog belőle.

Azt tudom mondani, hogy èn 1 év együttélés után is sírtam kicsit úgy, hogy én szakítottam, és azt is tudtam, hogy màr elegem van belőle, nincs szerelem, sokkal jobb lesz így nekem, ez csak szánalom és aggódás. Ettől függetlenül kezdetben rossz érzés, és tök rendjén van, hogy sírsz. Ennek most van itt az ideje. Beszélj a barátaiddal, talàlkozzatok. Szerintem is könnyebb úgy.

Ha tényleg érett már benned a szakítás, akkor biztos jó döntést hoztál, és biztos, hogy jobb is lesz a lelkednek is hamarosan.

Ne aggódj érte, felnőtt ember, nem a te felelősséged. Ezt csak azért mondom, mert kezdetben bennem is ez volt, de nem vagyunk az anyjuk, ès végső soron mindenki magáért felel, magáért aggódjon.

Engedd, hogy ez átmenjen rajtad, aztán jobb lesz. Fel a fejjel:)

2022. jan. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok jelenleg… majdnem 7 éves kapcsolat, 17 voltam amikor összejöttünk. Iszonyatosan faj, nem tudom hogy fogom kibírni.

Az első pár hét a legrosszabb, aztán egyre és egyre jobb lesz. Remelem legalábbis.

De ténylegesen voltak problémáink, nem is kevés, szóval ennek így kellett lennie.

Én azt tudom tanácsolni(ami klisé, de tényleg hatásos, eddig azt mondom)hogy legyél sokat olyan emberekkel akik szeretnek, meghallgatnak,ha úgy gondolod inkább lennél egyedül akkor is, jól fog esni kibeszélni meglátod.Sportolj, olvass, tanulj, kicsit fordulj befelé, foglalkozz magaddal, legyél türelmes, és az idő segít. Kitartást kívánok neked, és csupa jót erre az évre✨

2022. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 as kitartást neked ! :(
2022. jan. 1. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!