Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt vagyok valakivel, akivel vagy nagyon jó vagy nagyon rossz időszakot élünk. Se veled, se nélküled kapcsolat. Viszont egyre biztosabb vagyok benne, hogy nélküle jobb lenne, de egyszerűen képtelen vagyok lemondani róla, mert szeretem nagyon és kötődök hozzá. Közben van egy ember 5 évről ezelőttről, akin még mindig nem tudtam túllépni és úgy érzem, hogy hozzá is kötődöm még mindig. Néha-néha szoktunk beszélgetni barátilag, de ennyi.

2022. jan. 6. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagy, ugye?
2022. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jan. 6. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, mégis mit számít? Annyira utálom ezt az oldalt, hogy nem lehet választ adni soha, hanem ilyen barom kérdéseket kell írni helyette. Elképesztő.


Kitartás kérdező.

2022. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

#3: Az gondolom nem zavart, hogy valamikor naponta leszúrtak itt a szerencsétlenek, hogy mit képzelek én, hogy tudom a kérdezők/válaszolók nemét. Néha ezért kérdezek rá és mindig jól tippelek. Ez csak egy kíváncsiság a részemről. (Plusz, azért ha tetszik, ha nem, a férfiak és nők között van pár különbség.)


Amúgy vicces, hogy nekem beszóltál, hogy nem adok választ, de a kérdezőnek egy épkézláb választ sem írtál. Magadat miért nem szúrod le ugyanazért, amiért engem?



Kérdező, valószínűleg kapcsolatfüggő vagy. Érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, hogy ezt tudatosítsd és megtaláljátok a dolog forrását. Utána jobb lenne.

Mindkét srácot el kéne engedni, valószínűleg egyiküket sem szereted igazán vagy nem azért, amilyenek valójában.

2022. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Ne hagyd el. A veszekedest elemezd. Ki miatt pattant ki. Csak magadnak vondd le a kovetkeztetest.

Aki kezdemenyez,az magaval nem elegedett. A sajat kulsejesvel munkajaval fizetesevel stb.

2022. jan. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor az öt évvel ezelőtti férfi végig ott volt a háttérben,az elmédben.Persze,hogy így nem lehet teljes kapcsolatot alakítani. Mivel nem tudtad lezárni, ezt azt jelenti,hogy szereted még, valamilyen szinten.

Ha pedig beszélgettek,akkor te sem vagy neki közömbös.

De ha a mostani társadat szereted,akkor vagy megbeszéled,mi a gond, vagy szépen pontot teszel rá.

Nem lehet nyugodt lélekkel úgy élni,hogy valakivel kötődöm, de a fejem máshol jár.

Minden kapcsolatban vannak mélypontok és csúcsok, olyan nincs hogy minden szupi.

De azt el lehet mondani,az ismert dolgok alapján, hogy ez a mostani kapcsolatod kissé egyoldalú.

Gondold át, hideg fejjel. Mit veszítesz, és mit nyersz, ha benne maradsz, vagy ha vége lenne. Szánalomból,félelemből,vagy egyéb miatt senkivel nem szabad maradni.Főleg,ha ott van a másik pasi, nyilván nem véletlen beszélgettek még mindig.

Lehet a mostani pasi is érzi,hogy nem oké valami,ezért is olyan a kapcsolat,amilyen.

2022. jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!