Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszerűen nem tudom elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elfelejteni az exemet. Mit kellene tennem, hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

Az exemmel kb 8 évet voltunk együtt, mindketten pesten ismerkedtünk meg a suliba és nagyon fiatalon jöttünk össze.Mindketten pesten lakunk csak másik kerületbe. Sajna az elmúlt fél évben már nem működött jól a dolog ezért szakítottunk.

A szakítás kb 14 hónapja történt, viszonylag akkor egész jól visteltem, de mostanában egyre többet hiányzik. Sokat nézem a social media oldalakon, volt egyszer-kétszer hogy beszéltünk is.


El fogom tudni őt felejteni?

Mindenki azt mondja, hogy az idő megold mindent. De basszus mennyi idő kell. Teljesen ki vagyok, sokszor róla álmodom.


Légyszi osszátok meg a tapasztalatatokat az ilyen vagy ehhez hasonló dolgokról.

Mi lenne a helyes döntés?


21F



2021. febr. 14. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
"verd ki a fejedből"
2021. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyikőtök szakított?

Ha a nő, akkor ne fuss utána, hiszen az utóbbi időben nem működött kettőtök kapcsolata. Az viszont nagyon érdekes, hogy csak 8 év után jutottatok idáig. Addig működött, vagy csak megalkuvások árán, aztán betelt a pohár?

Nem lehetett volna közös nevezőre hozni a kapcsolatot?

A szakítás óta már beszélgettetek. Bizonyára szóba jött az összeköltözés, de nem valósult meg. Akkor pedig ne erőltesd.

Ha eszedbe jut a nő - gondolj gyorsan másra, ami a figyelmed erre irányítja (sakk, keresztrejtvény...)

Tüntess el mindent (fénykép, írás, ajándék...), ami rá emlékeztet.

Kezdj el ismerkedni, hiszen van más nő is a világon.

Sok sikert!

2021. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy? Akkor a 8 éves kapcsolatod 12 évesen kezdődött?

Hát figyelj, sajnos a tinikapcsolatoknal a fiatal felnotte válás nagy próba, a legtöbb, ha nincs rövidtávon valami közös terv akkor fellazul, és vége lesz. Persze néha egy korai és elsietett csaladalapitasba torkoll - ismerek ilyet, sosem voltak egyenranguak, nehéz elfelejteni a tinikori hibákat.

A tinikori szerelmem nekem is 20 évesen ért véget, és jó szívvel emlékszem rá, de sose tudtunk volna felnőni egymás mellett, pedig ha felnőttként találkozunk, biztos más lett volna :) biztos teged is rendbehoz majd, ha megtetszik majd más, és rájössz, hogy tudsz meg szeretni!

2021. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőz be! Annál jobb gyógyír nincs.
2021. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!