Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki olyan sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki olyan sokáig harcolt értelmetlenül, hogy végül jól sült le a dolog ?

Figyelt kérdés

Spanom 1 éve sztem minden héten ír az exének, neha csak pár szót hogy hiányzik neki vagy, hogy még "mindig" stb stb

Dumál pár lánnyal, vannak elég jó nők is de látom rajta hogy neki egyikse kell

A csaj 3év utan szakitott vele mielőtt közös ház, vállalkozás beindult volna erre hivatkozva, hogy szeretne egyedül élni még

Nagyon haragudtam a nőre, amúgy szeretni való kedves, szép okos stb stb

haveromnak elég rossz családja volt évekig nyomta a kábszit is nem olyan underground szinten hogy herbal stb hanem inkább a magasabb kategóriákban a nő pár hónap alatt kihozta belőle a jó embert és elindult a helyes úton de most minél több idő megy el annál inkabb azt érzem hogy teljesen elértektelenedett neki az élet sőt még én is pedig azért én ott voltam vele amikor tudtam, nekem is meg van a saját életem de meg van ez a "együtt kezdtük és ott vagyunk amikor csak tehetjük dolog"

Volt pár barátnője de ez most neki nagyon bekattant úgy érzem...

Egyébként tök normálisan elvan de ha szóba jón a nő vagy nők akkor eluralkodik egy nagyon mély sötét chakra a társaságra aztán ha még iszik is rá már ír is neki és be nem áll a szája hogy ő akkor is menni fog és akkor is vissza fogja szerezni

kajak azt hittem nekik már gyerekük is lesz annyira egy lelki síkon voltak, tökéletesen értették egymást még is kicsuszott a dolog szerintem azért mert spanom tulságosan beleakart ülni

Gondoltam írok ide aztán megmutatom neki, mit mondanak az emberek :D :D

Mit gondolhat azért a nő is ? Azért ha választasz egy palit és vágod miket élt át és hogy mik a tervei mi az álma, akkor a közepén kell az egészet szétbaszni mert ő meg akar mást faszt?

kiégtem, persze spanom is nyomi szerintem bármikor kaphata külsöleg legalabb ugyan olyan nőt és amugy egyik legbevallalosabb pali akarmikor akarmilyen csajhoz oda megy de kajak megrottyan az egész ha rá térnek komolyabban dolgokra vagy ha belekerülnek egy mélyebb beszélgetésbe

Volt már pszichologusnal, de azt mondta semmit nem ért és tudja hogy nem normális amit csinál, de ő ezt akarja és addig megy amíg bele nem hal :D

Azért írtam kacagós jeleket mert én hetente végig hallgatom ezt és mára már ezért is csak imádni tudom őt 15éve vagyunk barátok

köszi előre is a válaszokat



2022. jan. 17. 11:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Persze nem normalis, de ki a normális ?:D

Olyna világban nőtt fel ahol semmi se volt normális

Az emberek elvannak tévedve, elfelejtik, hogy van a társadalomban egy olyan réteg akik tényleg megszenvedtek egész fiatalon azért hogy most legyen esetleg valaki

Eltérek a témától, de nem hiába nem nézünk Tvt mi legalább is.

Hát csak a szenny és a beteg dolog ömlik belőle, a társadalom rá lesz kényszerítve arra ,hogy összetörje saját magát és lehet hogy ő is csak egy korai áldozata ennek, hiszen kis kitartással akár még most is boldogak lehetnének nem? De ilyet hogy ki hibás és ki nem vagy hogy mi normális és mi nem normális hidd el nekem 10-15 éven belül 15 évesek milliói fognak drogozni és agyonlőni egymást egy játékban vagy mi van azokkal ahol 18 éves koraig verik a gyereket vagy javítóban volt esetleg börtönben és már 15évesen a saját anyja miatt törték össze? De egyébként nem is tértem el annyira a témától hiszen minden mindennel össze függ.

És aláírom hogy engednie kéne már a dolgot ? De mivan ha amit tesz ugy hogy igazabol nem érkezett meg rá panasz hogy zaklatja teljesen normális és sőt legalább benne van annyi erő hogy nem adja fel azt amit szeret

már kicsit bevagyok rúgva remélem értitek azért mit akarok, nem veszekszek és nem akarok belétek állni :D


Néhány ember igen is letesznek az asztalra nagyon nagyon súlyos dolgokat és közöttetek is van ilyen bizton állítom és cserébe mit kapnak? Agytalan, lélektelen indokokat az igazság az hogy a nő beleunt a jó dolgába és ez ami beteges!!!!!!!!!!!! Az hogy egy gyenge ember akinek egy dolga lett volna már csak ,hogy élvezze az életet ha 3 évig nem volt baj ug yhogy tudja és ismeri a másikat :D ez az oldala is érthető nem?

2022. jan. 17. 15:55
 12/19 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem érkezett rá panasz, nem jelenti, hogy nem zaklatás... sőt - ha nyilvánvaló, hogy nem érkezik rá válasz, az így is, úgy is zaklatás. Jobb eséllyel a csajnak a hócipője tele van, de fél, hogyha beolvas neki, akkor eldurran a haverod agya.


Az utolsó bejegyzésed meg undorító. Nem a te dolgod megmondani, hogy kinek mi a dolga. És attól, hogy őfelsége világtökéletessége haverod már nem jött be neki, attól még nem gyenge ember és nem beteges.

2022. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ember, csak próbáltam megközelíteni másik oldalról

Miért durranna el az agya? Életében nem bántott senkit se

Lehet hogy tele van de mikor megkérdezte nem mondta igazából tök normális a lány de már ez is leírtam és nem írogat neki minden héten mindennap elmondtam és rendszerint válasz is jön rá

lehet hogy kicsit betegnek tűnt de pont ezt a beteg kérdést akartam feszegetni, hiszen ki és mi dönti el ebben a világban hgy mi beteges és mi nem ?

Beteges hogy szeretsz valakit és írsz neki ha hiányzik

100/60 ember ugyan ezt teszi és abban reménykedek 60/1nek csak összejön :D

2022. jan. 17. 16:03
 14/19 A kérdező kommentje:

nem tökéletes ugyan olyan mint bárki más sőt ha találkoznál vele lehet észrese vennéd :D az élet nem kivül van hanem belül

Sajnálom ha bárkit is megbántottam szerintem a kérdést kiírom inkább valami elmélkedősebb sávba hátha lehet egy jót dumálni ezen az oldalon XD

2022. jan. 17. 16:04
 15/19 anonim ***** válasza:

Az neked a jó dumálás / elmélkedés, hogy a zaklató haverod buksiját simizi mindenki, hogy "jogod van zaklatni a nőt azért, mert hiányzik"? Meg kamuzni neki, hogy sikerülni fog, és itt a tuti recept?

Néha jó lejönni elmélkedés helyett a földre.

2022. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

23 évesek vagytok, 1 éve szakítottak, és 3 évig voltak együtt. A haverod évekig kábítószerezett a lány előtt, aztán valamikor 20 körül már vállalkozás, közös ház, peeersze gondolom saját erőből. Értem én.

Ti vagy kisebbségi "vállalkozók" gyerekei vagytok, vagy kábítószerrel üzleteltek és/ vagy kamuzol.

2022. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyi jött le neked


Szedd össze magad kicsit miért olyan hihetetlen ez ha 22evesen akarsz egy 20millios hazat úgy h van egy normális munkahelyed amiért tanultál és van egy kis családi segítség is te jó isten itt nagy gondok vannak márcsak azért is mert ennek semmi köze a kérdéshez


A kérdés alatt levan írva minden őszintén ha te ebből ennyit veszel le hogy kábítószer kereskedő tirpak nyomorekok aki zaklatja azt akive 4eve szerelmes es meg maga a nő is elmondta hogy nem erzi zaklatasnak csak nem akar uj esélyt adni es azóta nincs is palija végülis mi a gyász ebben olyan érthetetlen es mi köze ennek ahhoz hogy 5eve mit csinált ?

Annyi köze van es csak is azért írtam le mert valóban az a szó hogy normális vagy beteges elég ember függő mert van olyan akinek az a normális hogy tud 1kg kenyeret venni van aki Ferrarit vesz

Van aki 30evig egy haldokló kapcsolatban van

És van aki miután kinőtt a rossz dolgokból neki állt tanulni es kis segítséggel jó helyre tette az életet es szeretne vissza kapni álmai nőjet es az h nekem mi a véleményem a nőről totál nem azt mutatja hogy neki mi a véleménye kb 5x írtam le hogy magyon rendesen viselkednek egymással csak a nőnek nem kell es vágom hogy ezt azt jelenti h vége es hagynia kell de ha ő ennyire szerelmes miért ne írhatna neki néha es hátha egyszer talán a nő vissza talál hozza

Nézzél már szét más fiataloknál mivan 10/8ra ea lehetne hívni a rendőrséget meg a gyámügyet

Azzal h volt rossz korszaka csak azt akartam éreztetni hogy valóban maskepp látja a dolgokat de volt dokinal es ő se is csak annyit mondott hogy ő egyszerűen így döntött es kész ezen nincs mit segíteni majd egyszer belátja ha belefarad a platoi szerelembe

És csak az érdekelt h van e valaki aki evekig tepert es végül össze jött neki

Teljesen lehoztatok az életről remelem tudjatok magatokrol milyen rossz indulato es negatív emberek vagytok 😅


Kiegtem hogy kiraktam egy kérdést es veszekedni kell a semmin szinte xddd

Ott a kérdés vagy válaszolsz vagy nem de értelmetlen kitalált hülyeségeket ne írjál

Koszi azért mindenkinek

2022. jan. 17. 19:01
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha a realitás, meg az, hogy nem kergetjük magunkat cukorpapírba csomagolt álmokba, az rosszindulat, legyen. Attól, hogy az ideális álomban a csaj hirtelen meggondolja magát, és a srác karjaiba veti magát, a valóság nem ez. Jobb elfogadni a valóságot, mint egyre messzebb kerülni tőle.
2022. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz
2022. jan. 17. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!