Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mièrt nem tudom feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem tudom feldolgozni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakított velem a baràtnőm. Kèt èv kapcsolat utàn. A kapcsolatunkban rengeteg vita ès veszekedès volt, mert nem vagyunk könnyű termèszetek, de mindig úgy tűnt hogy a szerelmünk mindennèl erősebb. Kettőnk közül talàn ő volt mindig a ragaszkodóbb. Mindig èreztette hogy mennyire fontos neki a kapcsolatunk. Aztàn egyszerre teljesen megvàltozott, ès szakított. Persze mikor ezzel szembesültem egy utolsò próbàlkozàssal mèg pròbàltam rendbehozzni. Megkèrtem hogy talàlkozzunk, ès beszèljük àt. Hasztalan volt. Sok mondvacsinàlt ürügy utàn vègül kinyögte, hogy van valaki màs. Szoval veszett ügy. De èn azóta sem tudok felàllni a padlóról. Az egèsz èletem szètesett. Ezelőtt egy èletvidàm ember fèle voltam. Mindig èn voltam, aki segített màsoknak túllèpni az ilyen helyzeteken.

Most meg egy roncs lettem. Fogytam egy csomót mert kèptelen vagyok enni. Nem tudok aludni. Ha nagynehezen sikerül is elaludnom felkelek egy-kèt óra múlva ès reggelig csak kattogok. Szòval csak vegetàlok. Az alvàs hiàny miatt a melómban is viszzaesett a teljesítmènyem. Szerencsère jò kapcsolatban vagyok a kollègàimmal, ès tudjàk mi a helyzet, ezèrt megèrtőek.

Ez az àllapot màr beteges. Ès sehogy sem tudok kilèpni belölle. Minden nappal csak rosszabb úgy èrzem...


2022. jan. 25. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy hónap még nem hosszú idő, amit érzel normális.

Foglald le magad, legyél minél többet a barátaiddal, kezdj el sportolni, hogy elfáradj, tudj aludni, és egyél, akkor is, ha nem kívánod.

2022. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen, bro. Nagy közhely, de az idő segít.
2022. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!