Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakithatott velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakithatott velem a párom ?

Figyelt kérdés

Nagyon összetörtem belül .

Úgy éreztem minden rendben van, nem volt a kapcsolatunk zökkenőmentes, de már fél éve szinte teljessen az volt . ( semmi veszekedés, ha mégis akkor az nem komoly és nem tartós ) Nem volt feltekenykedes egyik részről sem, egyszerűen azt mondta szeret de nem szerelemből és nem erre vágyik.


Nem tudom mit tehetnék, nem éltünk eggyütt, én Akartam de ő nem nagyon. Hétvégente találkoztunk csak, mivel nagyon sokat dolgozik . ( hétfőtől péntekig 8/17.00 óráig irodában és utánna 18.00/20.30ig szinte minden hétköznap van egy vendége / privatban kormozik )


Szóval mire ágyba kerül az este 10 óra, így nem sokat tudunk beszelni mivel mar fáradt volt. Hétvégente pedig ment a punnyadas a részemről . Én szeretek az ágyban lazsalni, filmezni, stb . Ő szeret kint kirándulni és ilyesmi, néha néha elmentünk de inkább jártunk etterembe és ilyen helyekre .


Ő egyszerűen azt mondja, hogy nincs ideje ennyi mhnka mellett kapcsolatra, nem fér bele neki. Nem tud a kapcsolatnak adni, és nem is szerelmes màr belém. Szeret de nem szerelmes .


Amikor megismertem én Ausztriában dolgoztam, miatta költöztem Magyarországra ismét, tud erről de ezt soha nem vágtam az arcába, ezután sem fogom.


Nagyon hiányzik és konkrétan tudom hogy szégyen, de csak csepegnek a könnyeim.

Én vele mindent terveztem, gyereket is.


Miért dönthetett így ?


Ennyire eltemethet valakit a munka? Hogy elfelejt érezni ?


Jelenleg nekem nincs munkahelyem, hivatalosan . Mivel befektetésekből élek és havi 700.000 nettó körül van a bevételem minden hónapban . Így sok a szabad időm, amit megpróbáltam hozzá igazítani . Mostmár nincs kihez és állandóan rajta gondolkodom. Barátaim nincsennek. (2 volt, az egyik meghalt a másik pedig lelépett egy nővel és azóta szinte elérhetetlen )

Ismerőseim nincsenek mivel nem Magyarországon születtem, csak ide költöztem .


De ez mind igazából mindegy is.


Mi lehetett az oka?


Szerinte nem az én hibám, de nem tudom. Egyszerűen nem tudom mi történt . Annyira fáj és szeretném ha meggondolná magát, de nem olyan aki meggondolja magát . Illetve ha nem szerelmes és nem úgy szeret , akkor már hiába lenne az is. Szexre pillanat erejeig kitérve, jó volt és mindig odafigyeltek rá.


Én 24F a “volt” párom pedig 22N .


2022. jan. 27. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Lekezdtem olvasni, de a 4. mondat után feladtam, mikor láttam még mennyi van még belőle.

Mi a probléma amúgy?

2022. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem úgy hangzik, mintha egymás párjai lettetek volna. Te ebbe sokkal többet képzeltél bele, mint ami valójában volt az ő részéről.
2022. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el. Van loved, irany a konditerem, johetnek az uj csajok.

#FTOW

2022. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. Sajnos ehhez semmi hozzászólni valóm nincs.


2. Nem hiszem, akkor szólt volna, hogy ne hagyjam el Ausztriát miatta.


3. Nincs kedvem másik nőhöz. Nekem ő maga a tökéletesség volt. Kondizni egyébként a jövő héten kezdek el, de nem a nők végett.

Barátokat szivessen szereznék, akikkel bár sörözni lehet vagy akarmi, de új nőt nem .

2022. jan. 27. 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeret.


Más az élethelyzetetek.Ehhez nem neked kell alkalmazkodni, mert te kisakkoznád az idejét ez világos csak ehhez neki kéne akarnia.

Heti 60 órát dolgozom átlagban.

Azt hittem én dolgozom sokat mert néha elképzelni se tudtam legyen így valakim.

Megismertem én is ilyen embert aki kb aludni járt haza meg fürdeni s igen, sajnos ilyenkor a kapcsolat inkább nyűg mint öröm lenne nekik.

2022. jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
ugyan ez van nálunk is! ő megszakad a munkában míg te a sok szabadidoddel nem tudsz mit kezdeni. Mint egy király meg a szolga. Neki problémái vannak, és nem ér ra a te kivansagaidat teljesíteni
2022. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is engedd el, rengeteget dolgozik, építi a jövőjét meg a jelenét is, leírásod alapján eléggé karrierista lehet, neked sokkal több szabadidőd van, más az enetgiaszintetek is nap végére, így tényleg nehéz összehozni. Nem azt mondom, hogy elkerülhetetlen volt ez, mert mindent is meg lehet oldani, ha nagyon akarják, de ennyi meló mellett én is inkább arra vágynék, hogy magamra figyeljek, pihenjek, stb.

Nem hinném h benned van a hiba, egyszerűen nem voltak olyan kedvező körülmények, ami megengedte volna azt, hogy harmóniában éljetek.

2022. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Megpróbáljuk kiküszöbölni az egészet.

Nem fogunk minden hétvégén találkozni mintha kötelesség lenne egyikünknek is. Csak akkor ha valóban erre vágyik a barátnőm is, és nem azért mert csak hétvége van és csak ekkor tudunk eggyutt időt tolteni .


Meglatjuk mi lesz, egy hónap múlva leírom ide ha érdekel valakit.

2022. jan. 30. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ha még ennyit sem taliztok mint most akkor nem sok esélyt jósolok
2022. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hétvégente pedig ment a punnyadas a részemről . Én szeretek az ágyban lazsalni, filmezni, stb . Ő szeret kint kirándulni és ilyesmi, néha néha elmentünk de inkább jártunk etterembe és ilyen helyekre ."

Tehát a kevés együtt töltött időt igazából nem is töltöttétek együtt, vagy csak a te kedved szerint.

2022. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!