Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

7 évig volt egy párkapcsolatom. Októberben a barátnőm a legjobb barátommal csókolózott, mai napig nem tudom ki kezdeményezett, mert mindketten mást mondtak. Nem szakítottam vele, viszont megváltozott minden. Én megismertem egy lányt, akivel azt hittem, hogy az több lesz mint barátság(de hálistennek nem így lett). Időközben szakítottam barátnőmmel, mert féltem, hogy újabb csalódás fog érni. Neki lett egy másik kapcsolata.Elég csúnyán váltunk el, mert rólam összevissza hazudoztak mindent.

Időközben rájöttem, hogy nagyon szeretem, és hiányzik.

Ti mit tennétek a helyemben? Próbáljam visszaszerezni, várjam meg míg vége lesz a kapcsolatának, vagy pedig próbáljam meg elfelejteni?



2022. febr. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kis újdonság kellene neked
2022. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátoddal csókolózott, megrendült bizalomban voltatok, te is más lány fele érdeklődtél, ő összevissza hazudozott és csúnya elválás volt, neki máris más van 7 év kapcsolat után...

Próbáld meg elfelejteni.

2022. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak vicc?
2022. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Smárold le te is a barátodat, biztosan tudott valamit.
2022. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2022. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!