Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha szerinte nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerinte nem jogos, hogy szakítani akarok, ezért fenyeget, követelőzik?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 éve kezdtem a jelenlegi munkahelyemen, előtte 1 évig munkanélküli voltam és a párom tartott el.

Most szakítani szeretnék, mivel borzasztóan megromlott már a kapcsolatunk és hiába próbáltuk meg helyrehozni, én csak szenvedek. Bonyolítja a dolgokat, hogy 8 hetes terhes vagyok, mert a párom egy hét késéssel szólt, hogy "kifolyt egy kicsi" a gumiból, mert "nem akart idegesíteni".

Már az undor határán vagyok tőle, megmondtam, hogy szakítani akarok.

Azt mondja, hogy akkor ha meg merem ezt lépni úgy hogy ő sose bántott és mindent megadott nekem, akkor az a minimum, hogy a munkanélküli évem alatt fogyasztott rezsi és étel árát kifizetem neki utólag. Kiröhögtem. Azt is mondta, hogy ha a legkisebb gyanút fogja, hogy abortuszra akarok menni, akkor köröztetni fog a rendőrséggel és bezárat a pszichiátriára, és bizonyítékokat fog gyártani, hogy öngyilkossággal fenyegetőztem, szóval bent fognak tartani. Ha megszülöm a gyereket, és úgy hagyom el, akkor meg minden pénzét ügyvédre fogja költeni, és el fogja venni tőlem, én leszek a hétvégi szülő.

Azt is állítja, hogy a mostani munkahelyemre ő tolt be, csak nem mondta el, hogy ne építse le még jobban az önbizalmam, de most bevallja, és ha elhagyom, akkor a munkámat is el fogja tőlem venni. Ezt biztosra tudom, hogy nem igaz.


Mit lehet kezdeni az ilyennel?

Eddig soha nem fenyegetett, nem volt agresszív, csak amióta kimondtam, hogy nem akarok együtt lenni.



2022. febr. 18. 13:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el amikor nincs otthon, hagyj neki egy levelet.Írdd le, hogy azért hagyod el, mert egy elmebeteg, aki agresszív és erőszakkal megtermékenyített.Ha keresni mer, akkor feljelented zaklatásért.

Te meg csinálj azt amit akarsz, semmi köze hozzá.Jogod van abortálni a rádkényszerített magzatot.

Sajnos ez a barom ezzel akart téged megfogni, sok ilyen beteg állat van.Nem kell fizetned semmit, ne hagyd magad.Csak halkan tűnj el.

2022. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Van kozod ahhoz a lakashoz, amiben eltek? HA nincs, akkor egyszeruen elmesz onnan es letiltod minden platformrol. Kosz bebi, majd kuldom a szamlaszamot, hogy hova kuldd a gyerektartast, addig nem idegesitelek vele, amig meg nem szuletik. Nezzuk meg, hogy ideges lesz-e tole, ha visszanyal a fagyi.
2022. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj onnan amilyen gyorsan csak lehet, mielőtt meg is ver. Kérj meg férfi rokonokat, barátokat, hogy legyenek ott, mikor költözöl. Az abortuszra is nyugodtan elmehetsz, nem kell róla külön tájékoztatnod. Ha ír mentsd el az üzeneteit, de ne válaszolj rájuk. Sajnos ha válaszolsz, akár annyit is, hogy hagyjon békén, vagy ne írjon többet, akkor nem fogják elfogadni a rendőrségen zaklatásnak. Az új címed semmi esetre se mond meg neki.
2022. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja behajtani rajtad sem a rezsi, sem a kaja árát.

Nem tud abortusz miatt köröztetni a rendőrséggel, és pszichiátriára sem tud záratni.

A munkahelyed is biztosan tudod, hogy nem az ő érdeme. Egyébként is tökmindegy, ki segít bejutni, neked kell bedolgoznod magad, senki kedvéért nem fognak egy hozzá nem értőt alkalmazni. Kirúgatni nem tud, a munkajoghoz látszik, nem ért (vagyis ahhoz sem).

Csinálj mindent úgy,a hogy a szíved-eszed diktálja. De ettől az embertől jobb, ha végleg megszabadulsz.

Sok sikert.

2022. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, csak dobálja, ami eszébe jut. Szakítasz, és elkezded az önálló életedet nélküle. A gyerek megtartásán viszont erősen elgondolkoznék, hiszen miatta örökre össze lesztek kötve.
2022. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy pszichopatával éltél 3 évig. Most mutatta ki a foga fehérjét.

Mielőbb költözz el tőle, de valami férfi rokonok segítségével, nehogy elragadtassa magát ha meglát csomagolni, mert szerintem ez elég sanszos.


Nyilván nem tartozol neki semmivel, ha adott, azt vagy jó szívvel adta mert veled élt, vagy ha nem, akkor így járt. Utólagos reklamációt a pénztárnál nem fogadnak el.


Rendőrségen jót szórakoznának rajta, ha feljelentene, hogy el akarod vetetni a gyereket. :) Pszichiátria se úgy működik, hogy bejelenti az illetékes kórházban, hogy szállítsanak be:)


Minden esetre, nem tudom, mi a terved a babával, de... szóval ha nem akarod ezt egy életen át viselni, ne tartsd meg ennek az embernek a gyerekét. Nagyon-nagyon nagy bajban leszel, mert üldözni fog és terrorizálni.

Egyébiránt te döntesz a leendő gyereked sorsáról. Ő már döntött, amikor véletlen teherbe ejtett és nem is szólt. Te nyugodtan korrigálhatod a döntését, ha úgy érzed jónak. Nem kötelezhet megszülni. Még jó.


Szóval mielőbb lépj le és tiltsd le telefonon, facén, e-mailen. Vissza se nézz.

2022. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Azonnal vetesd el a gyereket, ha megtartod életed végéig ehhez az elmebeteghez leszel kötve.

Megerőszakolt, ezt semmiképpen sem érdemes megtartani.

Láthatás címen pokollá fogja tenni az életed.

Azonnal költözz el és abortusz!!!!

2022. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
7-es nem mond hulyeseget. Ez nemi eroszaknak szamit, buncselekmeny, amit elkovetett. Fel is jelentheted emiatt.
2022. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
8as, elméletileg, de gyakorlatilag ez bizonyíthatatlan. Egy állítás egy tagadás. És szerintem nem is érdemes ezzel még jobban felhúzni. Minél hamarabb megszakít vele minden kapcsolatot, annál jobb.
2022. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
17%

"Bonyolítja a dolgokat, hogy 8 hetes terhes vagyok, mert a párom egy hét késéssel szólt, hogy "kifolyt egy kicsi" a gumiból, mert "nem akart idegesíteni"


Mi van? Egy hét késésből hogy lesz 8 hetes terhesség? A 8 hét alatt nem tűnt fel a terhesség?

2022. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!