Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha szerinte nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerinte nem jogos, hogy szakítani akarok, ezért fenyeget, követelőzik?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 éve kezdtem a jelenlegi munkahelyemen, előtte 1 évig munkanélküli voltam és a párom tartott el.

Most szakítani szeretnék, mivel borzasztóan megromlott már a kapcsolatunk és hiába próbáltuk meg helyrehozni, én csak szenvedek. Bonyolítja a dolgokat, hogy 8 hetes terhes vagyok, mert a párom egy hét késéssel szólt, hogy "kifolyt egy kicsi" a gumiból, mert "nem akart idegesíteni".

Már az undor határán vagyok tőle, megmondtam, hogy szakítani akarok.

Azt mondja, hogy akkor ha meg merem ezt lépni úgy hogy ő sose bántott és mindent megadott nekem, akkor az a minimum, hogy a munkanélküli évem alatt fogyasztott rezsi és étel árát kifizetem neki utólag. Kiröhögtem. Azt is mondta, hogy ha a legkisebb gyanút fogja, hogy abortuszra akarok menni, akkor köröztetni fog a rendőrséggel és bezárat a pszichiátriára, és bizonyítékokat fog gyártani, hogy öngyilkossággal fenyegetőztem, szóval bent fognak tartani. Ha megszülöm a gyereket, és úgy hagyom el, akkor meg minden pénzét ügyvédre fogja költeni, és el fogja venni tőlem, én leszek a hétvégi szülő.

Azt is állítja, hogy a mostani munkahelyemre ő tolt be, csak nem mondta el, hogy ne építse le még jobban az önbizalmam, de most bevallja, és ha elhagyom, akkor a munkámat is el fogja tőlem venni. Ezt biztosra tudom, hogy nem igaz.


Mit lehet kezdeni az ilyennel?

Eddig soha nem fenyegetett, nem volt agresszív, csak amióta kimondtam, hogy nem akarok együtt lenni.



2022. febr. 18. 13:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
10 Gondolom abban a hónapban nem jött meg neki, akkor 1 héttel később szól neki a párja, hogy direkt beleengedte, de szándékosan nem szólt, "hogy ne legyen ideges" a kérdező.Ennek okán most, ebben a pillanatban 8 hetes terhes.
2022. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%

Rajtad áll még ma az abortusz és a költözés, ha nem teszed meg életed végéig szenvedni fogsz kegyetlenül.

Mi lesz?

2022. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék elköltözni és szakítani, csak nagyon félek, hogy mit fog csinálni...


Amúgy nem 8 hétig nem vettem észre, hanem utólag vallotta be, hogy mi történt, így már nem tudtam bevenni esemény utánit.

2022. febr. 18. 14:05
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez durva. Nem kicsit beteg a pasid.


Ne is vitatkozz vele. Szép csendben költözz el és utána szakíts meg vele minden kapcsolat. Nagyon nagyon következetesen. A baba megtartásán erősen elgondolkodnék. Nem hinném, hogy neked most ez a megfelelő helyzet gyerekszülésre.

2022. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, hogy mit fog csinálni. Szó nélkül lépj le, és ha zaklat, fenyeget, jelentsd fel. Leveleket, bizonyítékokat a fenyegetésről tárold el, mentsd le.
2022. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha maradsz akkor életed végéig félhetsz és nagyon kegyetlen lesz veled mivel tudja hogy gyerekkel nem tudsz majd elmenekülni sehova.

Utolsó lehetőséged a boldog életre ha most elhagyod és abortuszra mensz

2022. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a nőket 😂😂😂
2022. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, minden amit mondott üres fenyegetés!

Semmilyen pénzzel nem tartozol, nincs miért köröztetnie, a pszichiátriára sem visznek azért, mert ő kitalálja, és a gyereket sem tudná elvenni, ha nem az utcára szülöd, bár én is úgy gondolom, hogy a ti esetetekben nem kellene megtartani.

Bátorság, meg tudod csinálni, kérj segítséget szülőktől, barátoktól!

2022. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
A korábbi költségeket nem tudja behajtani rajtad. Nem vitethet be a pszichiátriára, ez nem így működik. Csak akkor visznek be, ha te a saját szavaiddal mondod, hogy öngyilkos akarsz lenni, ha más mondja attól még nem visznek be. Egy életre össze leszel kötve ezzel a pszichopatával, ha megtartod a gyerekét. A te életed ott fog véget érni, hogy megszülöd.
2022. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan tudsz, költözz el onnan. Jó ötlet, amiket írtak, hogy férfi rokonok segítségével.


Tiltsd le mindenhol. A babát ebben az esetben én sem tartanám meg, mert akkor örökre összelesztek kötve és se neked, sem a gyermeknek nem hiányzik egy ilyen "apuka".

2022. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!