Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A rendőrség tud bármit csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bb250517 kérdése:

A rendőrség tud bármit csinálni, ha ez exem nem adja vissza a kölcsönbe adott cuccaimat?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottunk, már az akkori hétvégén is lett volna ideje odaadni, ő mindig ír nekem, hogy hogy vagyok, eddig 4szer, viszont amikor őszintén válaszolok rá akkor megsértődik és elkezd veszekedni, írtam a sógorának, hogy mit csináljak, aztmondta várjak, igaz az első 2 hétben volt rá oka, hogy ne legyen ez annyira sürgős, de azóta eltelt 9 nap, úgy hogy végtelen mennyiségű szabadideje volt, de nem keresett meg ezzel, mármint megkeresett, de amint válaszoltam, terelte a témát másra, megint elkezdett veszekedni és megint csak, mint mindig, az lett a vége, hogy az én kurv4 anyámat, mert őszinte voltam. Ha még 1 hét eltelik akkor szólok szüleimnek, mert egy lassan 55 éves felnőtt férfinak nem fogja azt mondani egyik sem, hogy ha felzaklatom a lányt, vagy a sógorát, akkor egyáltalán nem fogják visszaadni, Viszont ha valamiből kifolyólag ez sem működik, akkor a rendőrség közbe tud avatkozni? Amúgy a context kedvéért ÉN szakítottam vele, miután bejelentette, hogy egy másik srác is tetszik neki, és gyakorlatilag egy lehetetlen helyzetbe rakott, amiből számomra a leg kedvezőbb az volt, hogy szakítok vele, másrészt 2 pulóverról van szó, az egyik az iskolám címerét viseli, valamint egy alsógatya és egy nekem nagyon fontos nyaklánc, mindet csak azért adtam oda, mert a kapcsolat alatt ő fontos volt nekem annyira, hogy a nekem fontos dolgokat kölcsönadjam, az átadás pillanatában is jeleztem, hogy majd kérem vissza valamikor, másrészt azóta is legalább 8szor jeleztem, hogy adja vissza, szóval ha bemegyek a rendőrségre, akkor ott, ha nem is helyben, de kis időn belül tudnak ezzel kezdeni valamit?

2022. márc. 2. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivatalosan akkor tudnak kezdeni valamit, ha van valamilyen bizonyítékod arra nézve, hogy azok a holmik minden kétséget kizáróan a tieid (pl. a neved rajta van, vagy efféle).
2022. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az számít, hogy én vagyok az egyetlen abba az iskolába járó ember akit ismer?
2022. márc. 2. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sírnivalóan vicces!

A rendőrség ezzel kiröhög. Számlákkal tudod bizonyítani, hogy ez a tiéd, az értékük 50e Ft-nál több egyenként? Ha nem, akkor vedd tudomásul, hogy ez a szakítás vesztesége.

2022. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban csak ennyi cuccról van szó akkor a rendőrök csak röhögni fognak, kivéve ha az a nyaklánc nagyértékű és van bármi tanúsítványod róla.
2022. márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen menj be a rendőrségre azzal, hogy az exednél maradt az alsógatyád! Az ilyenekre külön kommandós részlegük van, akik azonnal akcióba lépnek. De az is jó ötlet, ha apádnak szólsz, 55 évesen biztos nem lesz neki kínos a fiacskája alsóneműjének visszaszerzése.
2022. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet odamenni és visszakérni? Kit érdekel a hisztije?
2022. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem sokkal többel károsított meg az exem. Olyan nagyobb értékű dolgokkal, amik a nevemen voltak és az ingatlanomból se akart kiköltözni, ahova be se volt jelente, hivatalosan ott se lakott. Mégsem tettek semmit. Csak húzódott-halasztódott hónapokig. Rengeteget buktam, semmi következménye nem lett rá nézve, pedig feljelentést is tettem.

Borítékolom, hogy a portán se fogsz bejutni ilyen követeléssel.

2022. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Talán, ha a szüleitekkel rendezteted le. Kicsit égő, de célt érhet.
2022. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen járj a nyakára, minden nap, addig, amíg vissza nem adja. Hamar meg fogja unni.

Esetleg te keresd fel az ő szüleit, hogy szedjék össze és adják vissza a cuccaid, amiket ellopott, vagy mindenkinek elhíreszteled, hogy tolvaj. Ez van annyira ciki, hogy lépjenek.

2022. márc. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!