Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mentsem ki a hörcsögöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem ki a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Együtt éltem egy férfival, akinek van egy óvodás korú gyereke. Családon belüli erőszak áldozata lettem, nagy nehezen sikerült szakítanom és eljönnöm, kollégáknál húzom meg magam, amíg lefixálom a következő lakhelyem. Mivel a cuccaim 90%-a vele maradt, a jövő hét folyamán megyek néhány emberrel összecsomagolni és végleg elköltözni.

A legnagyobb probléma, hogy pár hónapja kvázi ráerőltette a fiára, hogy legyen egy hörcsögünk. A gyerek az állat nevére sem emlékszik, volt, hogy két hétig rá sem nézett, akkor is csak bántani akarta. Exem a gyerekét nem tudja rendesen ellátni, szóval a hörcsög még inkább halálra van ítélve. Én etettem és takarítottam, én foglalkoztam vele mindig is.

Szeretném a költözéskor magammal vinni, de tudom, hogy hőzöngeni fog, hogy az a fiáé. Annyi érvem van, hogy nem foglalkozik vele, illetve hogy az ő elköltözésüknél nem fogják tudni az állatot magukkal vinni, nálam jobb helyen van. De minél több indokra van szükségem, hogy magammal vihessem.

Tudom, hogy ki fogja hívni a rendőrséget, szerintem már ott is unják az állandó betelefonálásaink. Egyébként a feljelentés folyamatban van részemről, plusz készült látlelet is, de a rendőrök addig nem foglalkoznak jobban az üggyel, amíg ténylegesen vér nem folyik.

A hörcsög nagyon hozzám nőtt, segítene átvészelni a következő, lelkileg nehéz időszakot.

Hogyan menthetném ki?



2018. máj. 6. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A cuccaid kötelessége odaadni. Hívja is nyugodtan a rendőrséget, legalább nyugodtan viheted ami a tiéd. A hörcsög miatt meg Te szólj az állatvédőknek. Illetve, fenyegesd meg, hogy még a gyámügyhöz is szólsz, a gyerek miatt. Mondom mind ezt férfiként. Az ilyen "emberek" csak a föld terhei!
2018. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogod és elviszed, ő meg hőzöngjön. Mások előtt nem mer megütni, úgyhogy ne egyedül menj. Legalább hárman. Fogd arra, hogy segítenek cipekedni.
2018. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Már intézem, hogy legalább plusz két ember legyen velem, amikor pakolom össze a dolgaim. Rengeteg van a számláján már, remélem lesz egy kis maradék józan esze és nem kel ki magából.


A gyámügy már rég a dologban van, múlt hét vasárnap voltam először a rendőrségen, azóta már elmondtam a történetem a létező összes hivatalos fórumon.


Nagyon remélem, hogy a hörcsögöt is ki tudom menteni, mert halálra van ítélve, hacsak az elmúlt héten nem lett valami baja.

2018. máj. 6. 09:01
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mindig sántítanak az ilyen "családi erőszak áldozata lettem" típusú szösszenetek, kb fél oldalon el van hordva mindennek a férfi, (újabban már a gyereke is) a hölgyike meg a megtestesült ártatlan bárányka, aha, persze, kíváncsi lennék a másik félre is....
2018. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Elküldjem a különféle zúzódásokról készült képet vagy az orvosi jelentést, amin kifejtik, hogy hol és mennyire vérzek? :)


Majd a másik fél szépen kifejti neked, hogy azért vagyok kék-zöld, mert "szenvedélyesen" szeretkezünk. Vagy majd biztos kitér arra, hogy a legutolsó alkalommal 18! doboz sör volt benne és ki tudja hány jointot szívott el (napi négy az átlag egyébként)? Vagy a beteges féltékenység, hogy minden üzenetemet elolvassa és nem találkozhatok egy barátnőmmel sem, még a saját anyámra is féltékeny?

Én vagyok, aki dolgozik, én vagyok, aki a háztartást vezette, én vagyok, aki mesterszakra jár mellette, de igen ő is áldozat, hogy derogált neki munkát keresni, de a havi 80 ezer az azért elmehetett fűre.


Igen, szegény férfi, beszélgessetek nyugodtan az ő sanyarú sorsáról. Nincsenek illúzióim, hogy sok nő visszaél ezzel a helyzettel és olyanokat állítanak, ami valótlan. Abszolúte megvetem őket, ugyanúgy, ahogy megvetem az ilyen férfinak nem nevezhető véglényt, mint az exem.

2018. máj. 6. 09:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4.: ez a tipikus beteg, áldozathibáztató hozzáállás: persze, ne húzzon szoknyát, akkor nem erőszakolják meg. Normális vagy?? Bármi is történt, az erőszak elfogadhatatlan!
2018. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudsz odamenni amikor nincs otthon?
2018. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, mindig otthon van. A gyereknek meg éppen két hét szünet van, így őt se kell vinni (külföld).
2018. máj. 6. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért jöttél eleve össze egy alkoholista drogos senkivel? Ja,tudom,mert biztos milyen vagány volt,meg amikor megismerted,akkor még nem ivott nem szívott,csak később,persze,értem. Gondolom egy normális,szolidabb férfi nem volt jó,mert azok unalmasak. Na,mindegy, remélem jól jössz ki a dologból és tanulsz belőle.
2018. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A frusztrációdat ne rajtam vezesd le, köszi.
2018. máj. 6. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!