Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van valaki, akinek azért ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek azért ment tönkre a párkapcsolata, mert a másik nem tudta elfogadni, hogy lmbt+ testvéred van (Aki nincs kiutálva a családból)?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos elég sokan lehetnek ilyenek, szerencsére én mindig olyan emberrel jöttem össze, aki nem ennyire egy emberi selejt, hogy azon próbáljon fogást találni, hogy a testvérem milyen párkapcsolatban van, kivel, stb.


Ezt inkább a 19. században megragadt szellemiségű emberekről tudom elképzelni.

2022. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére nem volt ilyen kapcsolatom. Én magam nem tűrnék magam mellett olyat, akinek ez vörös posztó.

Húgom fia félvér kissrác. Ha pl ez valakinek nem tetszik, akkor elköszönök.

2022. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Soha nem jönnék össze homofób emberrel, de még olyannal sem, aki azt mondja, hogy "semmi baj ezzel, amíg a 4 fal között marad", de még olyannal sem, aki látszólag elfogadja, de ha előkerül a melegházasság, mint téma, akkor nekiáll ellenkezni, gyűlölködni. Már az elején tisztázom az ilyesmi témákat, pedig nincs ilyen ember a családomban.
2022. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Meg aztán nem is értem az összefüggést, nem lmbtqApacheHelicopter személlyel ismerkedem, hanem a testvérével. Az, hogy a családja összetartó meg külön jó pont.
2022. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
74%
Mindenféle ítélkezést elítélek.
2023. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jönnék homofóbbal. Nekem is van a családomban lmbtq személy, számomra teljesen természetes az, hogy mindenki azt szeret, akit akar és úgy éli meg a szexualitását, ahogy akarja. Ha valaki nem így gondolja, azzal nem azonos az értékrendünk és nincs dolgunk egymással. Még havernak sem tudnám elfogadni, nemhogy társnak.
2023. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Na, megint egy propaganda mese.
2023. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!