Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszakaphatom meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom meg?

Figyelt kérdés
Tobb mint egy evvel ezelott talalkoztam a szerelmemmel es mi voltunk a legboldogabb par a vilagon. Annyira szeretett, ahogy elotte meg senki. Nem estem egybol szerelembe csak fokozatosan de ahogy egyre inkabb ereztem iranta, egyre hulyebben viselkedtem. Mentalis problemaim vannak es nem beszeltem errol neki eleget, nem mondtam mennyire befolyasolja az eletetm es hogy minden parkapcsolatom tonkre tettem. Elkezdtem egy szornyetegge valtozni, de meg ennek ellenere is imadott.Tudtam, hogy rossz iranyba haladunk, megijedtem, de ahelyett hogy csinaltam volna valamit meg rosszabb lettem, mindenen megsertodtem, folyton szakitottam vele. Mindent megtettem hogy tonkretegyem az eletunk amit szerintem erdemlek.Az utolso honapban regnegeteg vitaztunk es ereztem hogy kevesbe szeret mar. Egy szituacioban borzaszto onzon es gonoszan viselkedtem es tudtam hogy betelt neki a pohar. Azt mondta szakitani akar es hogy mondjak valamit legalabb, azt akarta hogy megakadalyozzam. Nem mondtam semmit helyette bevettem egy rakas gyogyszert es korhazba kerultem. Bejott hozzam orulten duhos volt azt mondta nem tudj mit akar egy nap gondolkodasi idot ker. De varatlanul kiengedtek a korhazbol mivel egyetertettem a terapival es a gyogyszerezessel. Ahelyett hogy kivartam volna azt az egy napot odamentem a szulei hazahoz es nagyon nagyon sokaig vartam ra. Mire beszeltunk meg annal is duhosebb volt, azt mondta hulyet csinaltam az egesz csaladjabol es hogy nem akar ezekutan velem lenni. Mondtam neki hogy terapiara megyek es megoldom a problemaim. Azt mondta igen ez az amit akar es hogy vegre.Kerdeztem akkor ujra kezdhetjuk-e? Azt mondta talan. Ha nem vettem volna be azokat a gyogyszereket meg mindig velem lenne es ujra boldogga tehetnem.Keszen allok ra eletemben eloszor hogy megkuzdjek a problemaimmal, szereintetek van meg barmi eselyem hogy ujra boldogga tegyem?

2017. nov. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs. Nem lehet valakivel úgy élni, hogy ott lebeg a feje felett, ha elhagyom, megint öngyilkossági kísérlete lesz.

Ez zsarolás. Szeretetet nem lehet kiharcolni.

2017. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs de először magadban tegyél rendet.Az én exemnek is voltak(vannak)mentális problémái.Szeretem,de nem lehet vele normálisan együtt élni.Járj a terápiára utánna minden jön magától.
2017. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most elsősorban kizárólag azzal kéne törődnöd, hogy meggyógyulj, és rendbe tedd magad. Idővel, ha túljutottál a nehezén, és érzelmileg alkalmas vagy egy párkapcsolatban működni, akkor lehet tervezni, hogy újra vele (ha egyáltalán még akarja) vagy másfelé nyitni.
2017. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egy nemes cél, hogy őt akarod boldoggá tenni. Ez mindenképpen jó alapja egy kapcsolatnak, főleg ha ez kölcsönös. Viszont szerintem is meg kellene nyugodnod lelkileg, és akár segítséget is kérni hogy te önálló, felelősségteljes, józan ítélőképességű ember legyél.


Erre bizonyára alkalmas vagy, csak talán értek olyan traumák, ami miatt nem mersz egészséges, felnőtt emberként tekinteni saját magadra, és ilyenek miatt mindig egy sodródás alakul ki. Nem tudom a sértődések miért voltak, talán ő is tolakodó lehetett, nem lehet ennyiből megmondani. De így a leírásodból nézve szerintem amikre okként nézel, már valójában az is következmény lehet.


Esélyed még lehet vele. Viszont ha mégsem, az sem jelenti az élet végét. Néhány hónapos "felejtőidő" után kiderül általában, hogy az emberek túl tudnak lépni, és képesek erősebbek lenni, tudatosabbak, és rendezettebbek. És ott vannak a váratlan pozitív fordulatok is... :)

2017. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van esély rá. És ha vele nem akkor egy másik sráccal aki szintén lehet hogy szeret.


Miféle problémáid vannak? Depresszió? Nyugtatókat kell beszedned?


Én azt mondom a gyógyszerek nem megoldások a szervezetetedet kell helyre hoznod sok vitaminnal és stbvel.


A mentális gondok részben hiánybetegségek miatt alakulhatnak ki. Például D vitamin E vitamin hiány depresszió Omega 3 hiány Depresszió Cink hiány sorolhatnám másrészt a mentális gubanc valami cipelt teher is lehet egy fel nem dolgozott esemén egy családtag elveszításe akit nagyon szerettél vagy bántalmazás elszenvedője voltál.


Lényeg visszakaphatod de csak ha ő is akarja?


De örökké nem várhatsz rá és magad miatt és a családod miatt is jobban kell legyél.


Én biztos vagyok benne hogy sokan szeretnek.

2017. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!