Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni felismerés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni felismerés után, hogyan tudtátok megbocsátani magatoknak?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem. Először dühös voltam de ahogy próbáltam feldolgozni jöttem rá, a saját viselkedésemre a kapcsolatban és arra, hogy mennyit szenvedett némán hosszú hónapok alatt.

Megígértem neki, hogy nem fogom keresni így nem tudok tőle bocsánatot kérni jobban. Hogyan tudtátok magatoknak megbocsátani?


2022. márc. 15. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem. Ha Te szenvedtél hónapokig, akkor miért kérnél Tőle bocsánatot?
2022. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Jaj félreolvastam...Ő szenvedett, nem Te.

Írd le. Nekem ilyen esetben tuti jól esne.

Már ha megtudod úgy fogalmazni, hogy semmit nem vágsz a fejéhez, csak leírod belátod, hol hibáztál Te.

2022. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A szakítás mindkettőnknek fájt. Tudom, hogy én lettem ott hagyva de be kellett látnom, hogy azért tette mert rossz volt neki mellettem és ez részbe az én hibám is. Nekem ezért bűntudatom van.

Ezért kérdeztem más is járt-e már így. Ha nem érted ezt, akkor szerintem te nem voltál még ilyen helyzetben így nem tudsz rá válaszolni.

2022. márc. 15. 12:13
 4/20 anonim ***** válasza:
Felesleges az utólagos bűntudat, az viszont jó, hogy elgondolkoztál magadról is. Az a dolgod ezzel, hogy tudd, hogy milyen hibát nem fogsz elkövetni a következő kapcsolatodban.
2022. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudom és ezért is gondolkodtam el. Csak sajnálom szegényt mert azért szenvedett mert engem szeretett.
2022. márc. 15. 12:48
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben ezzel már nem kezdenék semmit. Nem kell újra felhozni a régi dolgokat. Most már külön vagytok, már nem szenved, ennyi pont elég.

Velem 1 hete szakítottak, semmi porcikám nem kívánná most hogy megint felemlegessük a múltat.

2022. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje lett vége? Mennyi ideig tartott?
2022. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem akarom újra zavarni. Ezt fent is írtam. Én magamban érzek bűntudatot.


Múlthéten lett vége és 15 hónapig tartott.

2022. márc. 15. 13:08
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálam mimdig csak addig tartott a bűntudat mig meg nem tudtam a szakitás valodi okát. Hogy ja csak épp megcsalt és más kell neki es gerinctelen volt

Meg ilyesmik


Egy barátommal.beszelgettem is aki szerint az önvád a legnagyobb butaság. Ő speciel soha az életben nem fogja magát önvádolni már. Vagy kell valakinek ugy amilyen ő, vagy nem.

2022. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9 ezzel ne haragudj nem értek egyet. Ha a barátod ezt mondja akkor azt jelenti ki, hogy úgy jó ahogy van és semmi nincs amit javítania kellene magán. Én azt gondolom hogy életünk végéig dolgozni kell magunkon.
2022. márc. 15. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!