Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni felismerés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni felismerés után, hogyan tudtátok megbocsátani magatoknak?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem. Először dühös voltam de ahogy próbáltam feldolgozni jöttem rá, a saját viselkedésemre a kapcsolatban és arra, hogy mennyit szenvedett némán hosszú hónapok alatt.

Megígértem neki, hogy nem fogom keresni így nem tudok tőle bocsánatot kérni jobban. Hogyan tudtátok magatoknak megbocsátani?


2022. márc. 15. 11:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De ha ez igaz, akkor egy felnőtt férfinak nem kellene hónapogik boldogtalanná tennie valakit. Vagy ez az első kapcsolatod első tapasztalatod volt? Mert ha nem, akkor a dolgozok magamon Nálad nem állt meg.
2022. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11 nem az első kapcsolatom volt, hanem az első olyan akit szívemből szerettem.

Valóban nem kellett volna boldogtalanná tennem mégis azt tettem. Ezért sajnálok őt és érzek bűntudatot.

És azt írtam az előbb, hogy dolgoznom kell magamon folyamatosan, pláne ha a következő kapcsolatomban majd nem akarok ugyan ezeket a hibákat elkövetni.


Valahogy azt érzem, hogy a kérdésemet nem sikerült teljesen megerteni, helyette az van firtató miért is érez egy felnőtt férfi bűntudatot. Én erre még csak azt tudom mondani ha egy felnőtt férfi nem tud bűntudatot érezni azt hívják pszichopatának.

2022. márc. 15. 17:25
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha szívből szeretted és ő is szeretett, akkor mi okozta a gondot?
2022. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 nem elég szeretni egymást ha még nem álltok készen egy kapcsolatra. Mindkettőnknek voltak sérülései amiket hoztunk magunkkal.
2022. márc. 15. 17:35
 15/20 anonim ***** válasza:
A nem állok készen a kapcsolatra, az nem 15 hónap alatt derül ki, hanem hamarabb. Vagy keveset tudtatok találkozni? Egyébként hány évesek vagytok?
2022. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De miért kezdtük el elemezni a kapcsolatunkat? Nem erről szólt a kérdésem.
2022. márc. 15. 18:09
 17/20 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lettem, hogy mi vezethetett ide.

Hasonló szituban vagyok.

Amúgy meg a kapcsolat eredménye, hogy most meg akarsz bocsátani magadnak. Néha megéri leásni a gyökerekig. Különben honnan fogod tudni, mit ne kövess el?

2022. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 tudom mit rontottam el és azon leszek, hogy ezen változtassak. Viszont a kérdésem nem ez volt.
2022. márc. 15. 18:38
 19/20 anonim ***** válasza:
Majd megbocsátasz magadnak, ha nem lesz ennyire friss. Csak idő.
2022. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
minden kapcsolat más. pl valaki minden percet együt akar veled lenni, valakinek kell egy bizonyos távolság meg hasonló. Van olyan tulajdonság ami alap esetben senkinek sem kell, ott tènyleg változni kell....
2022. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!