Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el? Egyszerűen mindennap rá gondolok, hiányzik, pedig rengeteget bántott! Meddig tart még?

Figyelt kérdés

Megőrülök 😞

Pedig már 30 éves vagyok, de ez kegyetlen. Muszáj volt szakítani, mert szétszedtük volna egymást, nagyon mérgező kapcsolat volt, mégis ahogy látjátok szörnyen hiányzik és szörnyen fáj az egész…



2022. márc. 18. 10:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

nem hiszem el, hogy ilyen kérdés, mikor múlik el, hát akkor mikor már befejezted az utána való nyafogást :-) ennyi az egész...

miért kell ahhoz ragaszkodni ami annyira fáj?

ha megégeted a kezedet sem fogod újra odatenni nem? hiszen már megtanultad, hogy az fáj, ha odateszed ami éget, nem?

Tehát ha valaki bánt, mérgez, miért nem tanulod meg végre, hogy rossz?

Ha lenne gyereked akkor rögtön belevésnéd a fejébe, hogy nem szabad, ne tedd stb stb...

ez ugyanaz!

Csak ki kell végre határozottan jelenteni, hogy mit nem akarsz, és tartani az irányt, hogy ezt be is tartsd.

Világos?

2022. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

11. Nem, nem világos. Mivel ez nem teljesen így működik.

Persze, tényleg nagyon sokat segít ha az ember eldönti magában, h nem kell neki az illető és tartja is ehhez magát, de az érzelmek attól még ott maradnak.

Attól még a lelkében ugyan úgy szereti.

2022. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Nekem is fáj. Engem is bántott, én is bántottam. Mégis hiányzik.. kalandokba keveredtem, gyászoltam, megőrültem. Azt hiszem ez az érzés mindig ott lesz legbelül és ha akarom, ha nem néha kitör belőlem.

2022. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!