Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves volt párom szakított,er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves volt párom szakított,erre kis idő elteltével(1 hónap) beszámol arról,hogy lehet alakulóban van egy srác neki.Most erről minek ad infót pont nekem?

Figyelt kérdés

Nem haragudtam rá mikor szakított,de nem esett jól.Egyik reggel össze találkoztunk munkámból kifolyólag,oda jött pár percre teljesen normálisan mivan velem bla bla. Aztán szóba jött valahogy ez a kapcsolat dolog,és bevallom akkor picit belül el öntött a forróság..hogy most ezt miért mondta el? Illetve negatívan beszélt leginkább róla,de leszögezte nincs köze mi hozzánk(állítólag...).

Igaz 19 ő én meg idősebb nála a leendőbeli aki elméletileg lesz az 18,de ez,hogy szóba áll velem meg olyan jó pofi féle. Türelmes ember vagyok,nehezen tudom felhúzni magam. És akkor még a végén,hogy nem tudja miért lett vége köztünk.

Én főleg nemtudtam meg nem tudom a választ ezekre a dolgaira,max azt hogy fiatal még,bíztattam is,hogy vágjon bele,mit mondjak mást.


2022. márc. 29. 09:38
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ez a kis bökdösődés.


Sértett a lelke, így vesz rajtad elégtételt.


Ha meg B-verzió, akkor féltékennyé akar tenni.

Mindkettő miatt bannolnám.

2022. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Részemről nem csináltam semmi rosszat neki semmi nő nem volt a háttérben sem az ismerőseimet meg ismeri,tudta mik a célok,saját lakás stb..nem rég még hozzám akart költözni.Szóval,tök meredek ez most picit
2022. márc. 29. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
1-es a barátnője szakított vele, akkor hogy lenne már sértett a lelke? A beszámoló alapján nem tett semmi olyat ami miatt sértett lenne a lelke. De akinek sértett a lelke mert a másik csúnyán megbántotta az nem megy oda az exéhez hencegni és panaszkodni.
2022. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell vmi lelki szemetes
2022. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
#3, női lélek + logika = ritka páros.
2022. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neem nem volt semmi sértődés,megbántás.Ő maga is fel tette ezt a kérdést,miért szakított? És rá vágta nem tudja.. mondom az jó ha te se tudod akkor.
2022. márc. 29. 14:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul.. be vallotta meg van a leendőbelije.. és még át ölelt,hogy nem érti saját magát.
2022. márc. 31. 19:50
 8/10 Noren1989 ***** válasza:

Bocsàss megBàtya, de akérdésed magassàgàban bannoltam volna a helyedben.


Minek szopatod magad?

2022. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Idióta nőszemély, amúgy szerintem féltékennyé akar téged tenni, hogy érezze hogy még odavagy érte, vagy h idegesítsen.
2022. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Noren1989:tartottam utána "szépen" elmondtam neki mi a helyzet innentől kezdve😁. Bunkón nem,de rendesen.


9# hogy gond van nála tuti. Féltékennyé.. ezt nemtudom,viszont nem vagyok az. De hát elv jár vele pár napja. Múltkor annyit mondtam ha menni akarsz menj,nem tartalak vissza

2022. márc. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!