Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tipp a könnyebb felejtés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipeszfej kérdése:

Tipp a könnyebb felejtés érdekében, vélemények?

Figyelt kérdés

Barátnőm 2 év együttlét után beközölte, hogy ő már nem érzi magát túl boldognak és már kicsit unalmas neki a dolog és hogy jobb lenne, ha szakítanánk. Eltelt 2 hét, majd addig húzta a dolgot, hogy ő nem akarta kimondani, hogy akkor szakítsunk, így hát én voltam kénytelen. Azóta tényleg egy űr van magamban, szar érzés. Annyit kell tudni, hogy ő az osztálytársam és igen, tudom, osztálytárs tabu de hát basszus, jó lehetőség volt! Arra kért, hogy próbáljunk meg barátok maradni, mivel szereti a társaságom és a bulikat amiket szervezek és Ő ennek részese szeretne továbbra is maradni. Persze ezt rohadt nehéz tartani, hiszen bármennyire nem vagyok még képes rá előbb utóbb elkezdek csajozgatni a bulikban és rohadt kellemetlen lenne, ha neki ezt végig kellene néznie. Nehéz arra gondolni, hogy már nem vagyunk együtt és ami még rosszabb, mással elképzelni, mert tényleg megadtam neki mindent, és tudom, hogy más nem fog így tenni, valamelyest féltem is őt. Nagyon ritkán beszélgetünk, rohadt nehéz megállni, hogy ne írjak rá a legkisebb ürüggyel, csak hogy tudjam, hogy rendben van. Minden barátom azt tanácsolja, hogy lépjek túl mert többet tettem a kapcsolatba, mint amit érdemelt volna, de kegyetlen érzés mással elképzelni őt. Persze fiatalok vagyunk még, sok minden van előttünk, első igaz szerelmem volt és úgy érzem, hogy ez végig fog kisérni még sokáig.


19F, 18L



2022. ápr. 4. 22:00
A kérdező szavazást indított:
Lépj tovább, próbálj meg nem kommunikálni vele, csak rontasz a helyzeten
Ha ez esik éppen jól, akkor még beszélj vele, hiszen korrekt módon váltatok el, és majd szépen lassan elmúlik a fájdalo.
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy tudnék felejteni ,hogy ezt a "legyünk barátok és bulizzunk együtt " dolgot teljesen kizárnám. Igazából már nem őt kell nézned ,hanem saját magadat ,hogy neked hogy könnyebb. Az ,hogy ő hogy bulikázik legyen az ő dolga.Nehogy már te szervezd.
2022. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legyünk barátok a legnagyobb szemétség, amit ilyenkor valaki mondhat. Főleg arra hivatkozva, hogy szeret veled lenni, meg bulizni, holott azért szakított mert unalmas a kapcsolatotok. Így is nehéz lesz, mert nem tudod elkerülni, az már túlzás lenne, hogy a szabadidőtöket is együtt töltsétek.

Tartsd magad olyan távol tőle, amennyire csak lehet!

2022. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Persze, kötelezettséget nem vállalunk, de a gyümölcsöket le akarjuk aratni, amiket nem gondoztunk normálisan



Ez lesz az elbaszott korcs generációtok halála. Tisztelet a kivételnek, de irreálisan sok fiatal gondolkodik úgy, mint ez a ringyó.


Hozott egy döntést, viselje a rohadt következményeit. Igen, azt is, hogy az ex nem barát, nem rendez neked bulikákat, nem szórakoztat, mert nem tartozik semmivel, főleg ha unalmasnak tituláltad előtte.


Meg épeszű csaj nem fog kezdeni egy olyan fasszal sem, aki az exe seggében van.

2022. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondtam is neki, hogy soha nem leszek képes jó barátja lenni, ugyanis én nem fogok tudni őszintén örülni annak az örömének, hogy ezzel meg azzal a csávóval összekavar...
2022. ápr. 4. 22:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznál a bulikkal, ez egyértelmű. Szerintem szakítsd meg vele a legtöbb kapcsolatot, csak az maradjon ami szükséges.
2022. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért nem gyakoriak a bulik, de a baráti társaságunknak én vagyok a fő mozgatórugója és gondolom próbálja ezt óvni... De jövőhét péntek robban a buli, neki egy szót sem szóltam róla... Megpróbálok csajozni, ilyesmi, bár nemtudom, hogy bármi egyéjszakás segítene, vagy rontana a lelki világomon...
2022. ápr. 4. 22:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6!

Csak akkor menj bele egyéjszakásba ha akarod is, felejtés címszó alatt, ha amúgy semmi kedved hozzá értelmetlen

2022. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Plusz amit nem említettem, hogy az egész kapcsolat során neki voltak ezek a fiú haverjai, hiszen ő ugyebár a fiú társaságot jobban kedveli... Mindegy, erről is megvan a véleményem... És állandóan hesegetni kellett körülötte ezeket a haverokat, akik persze mind egy dologra játszanak, hogy legyen a lány kapcsolatában egy törés, ők meg majd kint hősök léphetnek közbe, hogy ágyba vihessék őt...Ezt hiába mondtam neki, mindig az lett a vége, hogy betegesen féltékeny vagyok. És bármennyire hesegettem őket 1-2 a közelébe maradt és ők most valszeg győzedelmi táncot járnak magukban ennek örömére, hogy most végre bevágódhatnak és ez a tudat már önmagában kicsinál. Persze az exem 3-4 éve történt viselkedéséből ki is nézem, hogy belemenjen ebbe.
2022. ápr. 4. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyeneken már ne agyalj, szakítottatok, azt csinál amit akar. Ha ezt nem akarod végig asszisztálni, akkor kerüld el messzire.
2022. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne maradjatok "barátok". Úgyse menne. Ha vége, legyen vége. És nem egészséges közös társaságban buliznotok.
2022. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!