Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első kapcsolat elmúlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat elmúlt a szerelem de szeretem megfordult a fejemben a szakítás, megtegyem?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk most már együtt a barátnőmmel mindketten 21 évesek vagyunk ez az első kapcsolata mindkettőnknek. Másfél hetente találkozunk általában a távolság miatt. Nagyon fél attól, hogy elveszíthet és ez az elején még jól is esett de mára már kicsit túlzásnak érzem hisz sose adtam neki okot, hogy féljen. Kisebb nagyobb veszekedések persze voltak mint minden kapcsolatban de mindig sikerült megbeszélni minden problémát.


Szeretem őt de úgy érzem a kapcsolatunk már csak a megszokás tartja össze, nem érzem azt iránta mint az elején azt a tűzt azt a szenvedélyt azt a vágyódást. Régebben megfordult a fejemben, hogy szakítok de nem mertem megtenni de most újra előjött. . Eddig nem érdekelt semmilyen lány akármilyen szép és vonzó is volt viszont mostanában egyre inkább megfordul a fejemben, hogyha szembejön velem egy vonzó lány, mi lenne ha...


Fogalmam sincs mit tegyek, félek, hogyha megtenném megbánnám és sose találnék olyan szerető, gondoskodó embert mint ő. Másik részt meg félek, hogyha mellette maradok sok mindenről lemaradok az életben.



2022. ápr. 28. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts
2022. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szerelem?

"Másfél hetente találkozunk"

2022. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy érdekes dilemma.

Volt már, hogy eljátszottam ezekkel a gondolatokkal. Lassan egy éve vagyok párkapcsolatban, egy 9 évvel idősebb férfival. Szeretem, és nem érzem hogy kihunyt volna iránta a szerelmem, csak néha elgondolkodom rajta, mi lenne, ha nem vele lennék. Hangsúlyozom, hogy csak puszta kíváncsiság a részemről ez az egész, mivel ő az első barátom, és mivel jó, stabil a kapcsolatunk, nem is hiszem, hogy leszek már valaha mással.

Szerintem nagyban személyiségfüggő, miként dönt ilyenkor az ember: újabb kaland vagy stabilitás. Én egyértelműen az utóbbit választanám. A jellememből fakad. Nem vonz annyira az újdonság varázsa. Én inkább olyannal lennék együtt az életem hátralevő részében, akit szívből szeretek, és tudom, hogy egy nagyszerű ember.


De kedves kérdező, ezt mindenki maga érzi, és maga tudja.

2022. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Személy szerint mikor felteszem magamnak a kérdést, hogy leélném-e vele az egész életemet arra "NEM" a válasz.
2022. ápr. 28. 18:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj attól, hogy nem találsz mást, se attól hogy lemaradsz valamikből. A lényeg, hogy a szikra, a kémia működjön. Anélkül ne menj bele, mert pár év múlva ezek a gondolatok szikra nélkül megfojtanak. Inkább most, mint később!

Bátorság és békés megbeszélés!

2022. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte magaddal és vele is.
2022. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5-ös. Inkább attól félek, hogy megbánnám a döntésem hetek napok hónapok netán évek múlva és onnan már nem tudom visszafordítani, lehet hogy az egész életem elrontanám, ettől félek.
2022. ápr. 28. 18:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ezzel fogod elrontani.én is hasonló dilemmával küzdök
2022. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez az érzés már többször elöjött bennem de sikerült mindig kisebb időkre túltenni magam rajta de újra és újra előjön, egyszerűen döntésképtelen vagyok
2022. ápr. 28. 19:37
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon fel, hogy elveszithet, de sosem adtam okot ra -> kiirok gyk-ra egy kerdest arrol, hogy milyen sokat gondolok a szakitasra.

Amugy szakits vele, nem leszel mellette boldog. Es ja, meg van ra az esely, hogy megbanod es keso lesz, de igazabol ez a pofara eses sokunk karakterfejlodesehez kellett, hogy a kovetkezo "unalmasat" (normalist) meg tudd becsulni.

2022. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!