Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A múltam évek óta kerget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltam évek óta kerget, kérlek segitenétek?

Figyelt kérdés

Szóval, nagyon nagyon gusztustalannak érzem magam, hogy még mindig ezen rágodom, mert már párom van 3 éve.

Viszont nekem az exem volt az első az életemben, az édesanyja szét szedett minket, amikor ő elhagyott engem, még ő hozta el a cuccait otthonrol, és azt mondta nekem, hogy ez az utolsó találkozásunk, majd megcsokolt és elment.. a szívem szakadt meg!

Majd rá egy hónapra felkeresett, és nem mertem bele szolni a telefonba, mert tudtam, hogy ő hiv rejtett számról, és csak annyit mondott, hogy érzi, hogy most minden porcikám remeg tőle, majd letette. Ez volt 3,5 évvel ezelőtt.

Azóta gyötör a múltam, ez egy rémálom, tényleg nem bírom, sem testileg, sem lelkileg, minden este úgy fekszem le, hogy zokogásba merítem magam.

Probáltam felvenni vele a kapcsolatot, hogy csak annyit magyarázzon meg, hogy miért? Miért hagyott el, hiszen én voltam neki is az első, tudom, hogy én voltam a jobb keze, az élete.

Ő hogy volt képes arra, amire én mai napig én nem.

Szerintetek ha elmondaná az okát, megkönnyebülnék? Segítene valamit.

Kérlek ne harapjátok le a fejem, sajnos az érzéseimről nem tehetek.

Mielőtt azzal jönnétek, hogy akkor miért vagyok a jelenlegi párommal, elmondom, hogy szeretem, imádom.

De mégis a múltam követ..

Annyira fáj, de annyira..

Hogyan tudnám ezt az egészet lezárni? Mert én is nagyon szeretném, de egyszerűen nem megy.

Valamelyk nap tesóm látta (mert egyébként 500-km-re lakunk egymástól) és gyorsan el is tünt.

Nem értem ezt az egészet..

Szeretném már én is lezárni a múltam, és élni a jelenem, de egyszerűen az emlékek nem engedik.



2022. máj. 6. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
És ezt miért a Sport rovatba írtad ki?
2022. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, szerintem ez véletlen történt.
2022. máj. 6. 23:14
 3/7 anonim válasza:
100%
Idővel jobb lesz, hasonló helyzetben voltam és kb rá 1 évre lett alkalmam megkérdezni tőle, hogy miért csinálta amit csinált. Nem volt jó feltépni a sebet, inkább legyél “boldog tudatlanságban”. Engedd el, máshogy csak rosszabb lesz :/
2022. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2022. máj. 6. 23:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kemény leszek:

Az ilyen emberért nem kell sírni. Állításod szerint az anyja szedett szét titeket. Ebből is látszott hogy sokkal fontosabb volt neki az édesanyja mint te,és hogy ő dirigált neki. Ilyen tipikus házsártos anyós lehetett akkor,a mama pici fiával.

Aki igazán szereti a másikat,akkor meggátolta volna hogy az anyós beleszóljon bármibe is.


Örülj hogy inkább így végződött. Lehet fáj még mindig,de nézd a pozitív oldalát is,kinek kell egy toxikus anyós?

2022. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van ebben! Igazából ők egy olyan család, ahol egy nő nem érvényesülhet, mindig mindent akkor csinálhattam, amit a férfi mondott, vagy az édesanyja, nos én ezt is elfogadtam.

Csak ugye ő az elején nem ilyennek mutatkozott, nem értem, azt sem tudom eldönteni, hogy ő hiányzik -e vagy a vele töltött szép emlékek, ami az első fél évben volt talán.

2022. máj. 7. 01:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem, feladta a karrierjét, otthagyta a gyerekszobát, hogy velem albiba élhessen az ország másik felében. Ennyire szeret.


Ha anyós kigólyozott akkor az puszta szerencse rád nézve, mert kutya életed lett volna.


Találd meg a történetben a te oldalad, a te is verziód, amivel pontot raksz a végére.

2022. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!