Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg táncolni?...

Hogyan tanuljak meg táncolni? Nagyon reménytelen helyzet. :c a többi lent. Sok választ légyszi nagyon megköszönném ha segitenétek.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,lány... soványka vagyok és hosszú...sehogy se tudok táncolni,nem sikerül..egy évet jártam táncra.. akkor sem..tanárhoz nem megyek ,mert magam akarok,egyedül..de szeretnék megtanulni.. Segitsetek..nagyon megköszönném , mert kiskorom óta ez az álmom , hogy megtanuljak táncolni. Többen is írjatok válaszokat.

2015. máj. 16. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

'tanárhoz nem megyek ,mert magam akarok,egyedül..de szeretnék megtanulni'


Te draga gyermek, az megvan, hogy a tanchoz minimum KET ember kell? Ha ennyire szegyenlos vagy, minek akarsz tancolni? Az nem zavar, hogy mas is latni fog olyankor (a tancpartnered, erted...)?


Maradjunk annyiban, hogy irrealis elvarasaid vannak, kivulrol nem latod magadat, es partner nelkul semmilyen tancot nem lehet megtanulni, mert ertelmetlen.

2015. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
magam szeretnék megtanulni először.utána menne partnerrel...
2015. máj. 16. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:

De mit akarsz megtanulni? Olyan mozdulatokat egyedul, amiket csak partnerrel lehet?


Sok sikert hozza.

2015. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ki hogy születik, én tanulás nélkül is tudok csípőt rázni, fenéket tekergetni. :D bár a négerek simán letáncolnának, pl twerk-ben. Arra pl gyakorolnom kell, de a rázogatjuk a popsit téma nekem pl a vérembeb van :D gyakorolj :) 18/L
2015. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én talán tudok neked segíteni:) 11 éve táncolok! Elég komoly hiphop tánc suliba vagyok jelenleg:) Bár nehéz tanácsot adni mert nem írtad h milyen stílusba szeretnél megtanulni táncolni:) Én dancestep, danceaerobik, zumba,salsa, írstepet táncoltam és most jelenleg hiphop és break:)

Először is kell ritmusérzék, anélkül semmire se mész!

Válassz ki egy olyan zenét ami ahhoz a stílushoz megy amit te éppen meg akarsz tanulni, tehát ha te mondjuk salsázni akarsz, akkor ne hiphop zenét válassz! Ja bocsi kihagytam, a youtube-on rengeteg tanító videó van! Beütöd h mit szeretnél és már ki is dobta, megtanultok egy rövid 8 vagy 16 számolásos kis koreot, utána próbáld magadtól, próbáld elsajátítani a lépéseket! És ha sok ilyeet néztél meg akkor van egy kis alapod h mégis milyen lépések vannak, az adott stílusba, ha megvan a zene utána arra próbálj egy pici kis kompit összeállítani:) ÉS csak így tovább..:) Remélem tudtam segíteni:) Sok sikert neked:)


Egy 16 éves gimnazista lány voltam:)

2015. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek , próbálok belőle tanulni , mégegyszer köszönöm ♥
2015. máj. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!