Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 70 kg vagyok segítenetek?

Kálvin Tamás kérdése:

70 kg vagyok segítenetek?

Figyelt kérdés
Ugye én edzek saját test súlyos edzesel és nekem napi 140 g fehérjét kellene enni minden nap durván, bár én dietazok Elvileg akkor többet kell, nekem az a célom hogy le vigyem a test zsír %-om, de mivan akkor ha én napi 100 Gramm fehérjét eszek akkor mi lesz? Meg marad az izom vagy mi?
2018. ápr. 15. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a valaszt, de próbald meg kiírni a kérdést a "sport/tesrépítés", vagy az "egészség/táplálkozás" rovatba. Ezekben alighanem több esélyed van hasznos válaszra.
2018. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ch-t és a zsírt kell csökkenteni , nem a fehérjét .
2018. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tömegelésnél 2g fehérje / ttkg , ch az egyénfüggő ( de hogy legyenek számok is olyan 4-6 g/ ttkg , de ahogy írtam , személyenként változik ) míg a zsír 1 g / ttkg .


Szálkásítás : 2 g fehérje / ttkg , ch-t addig visszacsökkenteni míg be nem áll heti fél vagy 1 kilós fogyás ( bár lehet neked az fél kg is elég lenne ) míg a zsír 0,5g / ttkg .

2018. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha én 70 kg vagyok elég be vinem 140g fehérjét 204g szénhidrátot és a zsir kb 1g/ts kg vagy 0.5 g?
2018. ápr. 16. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
0,5g zsír és a ch-t ki kell tapasztalni
2018. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!