Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Olyan helyet keresek ahol...

Olyan helyet keresek ahol meglehet tanulni jol boxolni. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Egy ideje szeretném elkezdeni, imadom a boxot, gyönyörű sport de nem ismerek egy jot helyet se ahol jol megtudnanak tanítani, plusz nincsenek lent rossz arcok az edzesen, mert ilyet is hallottam mar hogy ott kotnek beled edzes kozben meg ilyenek. :D

2021. dec. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy várost vagy legalább egy megyét megadhattál volna, hogy szűkítsük a Magyarországon működő több száz boksz egyesület körét, ha már a Google-ben te nem tudsz rákeresni a környezetedben található hivatalos klubokra.
2021. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban igaza van az elsőnek, adj meg egy megyét, meg egy várost.
2021. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát,elöször megyét kélne megtudni,és az is melyik város/falu.

Nem mind1 hogy Borsod keleti részén laksz,egy faluban és szombathelyen mondunk egy klubot.

2021. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én gyerekként a DÖSE-be jartam. Dunaújvarosi Ökölvívvó SE


A volt edzőm még ott van, szóval rossz hely nem lehet. És pont hogy tavoltartotta a suttyókat.

Jó eredményeket is érnek el.

2021. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

otthon

az interneten van elég oktató videó

2021. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5

Az annyi is ér,szimpla elmélet nem elég,gyakorlat teszi az mestert :)

Most gondolj bele,első ütésnél úgy kidöl hogy szerintem az se tudná hogy melyik bolygón van,mert ergo youtube-on hiába nézzel meg egy rakat "hogyan boxoljun(Háháhá :D) online"

Már alapból onnan kezdődik az egész box,hogy ki tudsz buktatni vagy alapból ko-zni egy gyereket

2021. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!