Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a legjobb döntés ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb döntés ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal már lassan 7 éve vagyunk együtt. Rávett, hogy végezzek el egy tanfolyamot, amit én nem is akartam főleg mert pénzbe került. A békesség kedvéért belementem. Tudom a sarkamra kellett volna állnom. Még tart a tanfolyam, de abba akarom hagyni, mert ez nem én vagyok. Ő továbbra is erőlteti, hogy már pedig megcsinálom. (A pénz meglesz, ami erre lett költve) Nem szeretnék szakítani, mert nagyon szeretem. Valakinek van valami normális tanácsa?

N/25



2022. máj. 14. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ki kell állnod magadért. Tanácsot, ötletet adhat de ne ő hozzon már meg döntéseket helyetted. Ezt meg kell értenie.
2022. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nemsoka vege akkor csinald meg
2022. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez aztán qrva jó kapcsolat
2022. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es. Egy vizsgán már megbuktam, nem az világom. A nagy vizsga később megint pénzbe kerül. Nem akarok több költséget
2022. máj. 14. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem kellett volna alapbol elvallalnod, de mar ha csinalod, akkor fejezd be, mert hatranyod sosem lesz abbol, hogy valamilyen vegzettsegrol lesz papirod. Ha nem erdekel is szerintem kettesre ossze lehet hozni a vizsgat. Viszont cserebe mondd a parodnak, hogyha o annyira akarja, hogy elvegezd, akkor fizesse o az ujabb vizsgat. Ja, meg a tovabbiakban ne eroltessen rad semmit.
2022. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én semmit nem szeretek abbahagyni, amit egyszer elkezdtem. Az az igazi pénzkidobás, ha nem fejezed be. Most már fejezd be, próbálj nem megbukni, de mondd meg a párodnak, hogy ebben a szakmában úgysem fogsz dolgozni. Persze nem lehet tudni, mit hoz az élet, lehet, ez ment majd meg az éhen halástól. Nincs olyan szakma, ami érdekelhet? Ha ezt befejezted, kezdj el egy olyat.
2022. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kihagytam egy fontos infót, van egy érettségim, utána lett egy szakmám 2év alatt, utána megint volt egy tanfolyam. Ezek után mondtam neki, hogy én már nem akatok tanulni. Azért erőlteti, mert ő ilyen tanulós fajta már 6 szakmája. Gyökeresen meg akar változtatni.
2022. máj. 16. 11:55
 8/9 A kérdező kommentje:
6 szakmája van abból 4 diploma
2022. máj. 16. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Otos vagyok, ugyanazt irtam mint a hatos, en le lettem pontozva, o meg fel? 😂

Hat ha meg akar valtoztatni mondjad neki, hogy vagy fogadjon el ugy ahogy vagy vagy hagyjatok egymast.

2022. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!