Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellò mindenki! Mi a legjobb döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Üdv! A szitu a következö! Ma pontosan hàrom hònapja hogy vège lett egy kèt èves kapcsolatomnak,(tudni kell hogy a làny szakitott nem èn) jelenleg van egy làny akivel tartom a kapcsolatot a làny szerelmes belèm de èn belè nem, van egy màsik làny aki engem èrdekel ,ikezdetleges kialakuló ismeretsèg van közöttünk mèg nem tudni nem tudni hogy s mi fog alakulni! A gond az hogyz a szivemø visszahuz elözõ baràtnõmhöz akivel pontosan ma hàrom hònapja szakitottunk nm tudom mi tèvö legyek, szeretnèm visszakapni elõzõ baràtnömet mert szeretem mèg mindig de nem akarom hogy a màsik kèt lànyvsèrüljön,rendes lànyok nem bàntàst èrdemelnek,szoval mit tegyek szerintetek?

2015. szept. 2. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy miért szakított veled?
2015. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb gyógyír: idő és türelem..

A legrosszabbul hangzik, de hatásos.

A régit hagyd, hagy dolgozza fel a dolgokat (neki is fáj, ha erre jutott neki sem volt egyszerű a döntés)

és hagyj időt mielőtt újba kezdenél.

Mert ilyenkor hajlamos vagy a régit etalonnak tekinteni, ahhoz a következő nem fog felérni.És érezni fogja, nem indultok tiszta lappal, csak veszekedések lesznek belőle.

Ha feldolgoztad, meglátod új erővel csapsz a csajok közé.

2015. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah. Szerintem is neked idő kell, amíg kitalálod, mi legyen/ feldolgozod.
2015. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónap nagyon kevés. Majd akkor kezdj el lányok után járni, ha már úgy érzed, jobb is, hogy az a szakítás megtörtént. Nem illettetek össze, ha ő nem volt boldog melletted. A mostani érdeklődők közül annak, aki szerelmes beléd, mondd meg, hogy ez még korai. Ne hitegesd, mert ha nem utasítod el, akkor is beleélni magát, mindent jelnek tekint, és sérülni fog. Akivel pedig még nem tudod, mi lesz, nagy valószínűséggel nem lesz semmi. Ha összejöttök, csak egy árnyék lesz a barátnőd után, egy kapaszkodó, aki segít túllépni az előző kapcsolaton, és mikor végre sikerül, vége lesz a kapcsolatnak is. A lány pedig sérülni fog, mert ő éppen akkor lesz beléd a legszerelmesebb.. Szóval a legkorrektebb verzió, ha nem keresel még párkapcsolatot egy darabig.
2015. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szakításról annyit hogy a lány kezdeményezte,okként mondva hogy nem szerelmes belém,(Valamiért erős gyanu támadt bennem látva a lány addigi viselkedését,nem volt hozzám őszinte,én ezt mindig is mellé beszélésnek éreztem,az igazi ok más lehetett de nem merte vagy nem akarta elmondani,biztos vagyok benne hogy ő is érzett irántam valamit más különben nem ölelgetett nem bujt volna hozzám úgy olyan szenvedélyesen és szorosan mint tette míg együtt voltunk!) Az egyedüllétet nehezen viselem,ezért keresem már most más lányok ismeretségét,társaságát noha nem szándékom kihasználni őket,úgy érzem az hogy még vonzódom a volt barátnőmhöz és hogy újra felvegyem vele a kapcsolatot nem egyszerű hiszen nem csupán az én életemre lenne hatással hanem a másik két lányéra is, tudom több időre van szükség valaki elfelejtésére, és való igaz tul sokat gondolok még rá ahhoz hogy teljesen más valakié legyen a szivemben lévő szeretet!Nagyon hiányzik a mindenem volt,és már el köteleztem volna magam mellette!
2015. szept. 3. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!