Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom (volt párom) megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (volt párom) megcsalt a legjobb barátnőmmel. Hogy lehet az ijet feldolgozni?Veletek volt már hasonló? Hogy lettetek túl ezen? Mit csináltatok utánna?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy 5 évig voltunk együtt a most már volt párommal.2017 Ben jöttünk össze.nos én 1 évre rá. Találkoztam a régi egy barátnömmel. Akivel utánna "legjobb" barátnők lettünk. A pasim valamiért soha sem kedvelte. Azt mondta hogy szerinte rossz hatással van rám. Most 24 éves vagyok. Ő 20. 1 hónapja kiderült hogy ezek 2 éve kavartak a hátam mögött. De semmi jelét nem láttam. Boldog pár voltunk. Vagyis én úgy láttam és a küvilállok is úgy látták. Mindent megadtunk egymásnak. Érzelmileg és szexuálisan is. Szóval nem értem. Úgy bugtak le hogy a testvérem látta őket smacizni a plázába. Jó lett volna előbb észrevenni a dolgokat. Már is összeköltöztünk és gyereket is akartunk.. De így már nem. Szakítottam vele de nagyon rosszul vagyok. Ez dupla csalódás volt számomra.
2022. máj. 25. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Pasi🤷mit vártál tőle?
2022. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

20 évesen 16 éves volt a legjobb barátnőd? És így mondta a pasid hogy rossz hatással van rád?

Tudom, lehetséges, de azért rákérdezek :)

2022. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyászold meg, sírj, tombolj, add ki magadból a fájdalmat. Csináld amit szeretnél, ha társasági ember vagy légy barátokkal, utazz, tölts több időt a természetben, sportolj, bulizz, éld az életed, szerezz új ismerősöket. Ezen felül önismeret és idő segít a feldolgozásban.


Amennyiben úgy érzed egyedül avagy barátaid segítségével képtelen vagy megbirkózni a feladattal, keress fel egy szakembert!

2022. máj. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha 2 éve kavartak, akkor miért most derült ki?
2022. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Az ijet(ly) nehezen lehet feldolgozni.
2022. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Volt. Egyikkel sem beszélek azóta.


Exemnek nincsen csaja 6 éve (mert a "barátnőm" persze kidobta), a csaj meg asszem már házas.

2022. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én feleségem 5 év házasság után feküdt össze a legjobb barátommal és rá 1 évre az öcsémmel is.....
2022. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!