Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm ellenzi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm ellenzi a kapcsolatomat a barátnőmmel, mi legyen?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

Van a legjobb barátnőm,

ő leszbikus, nem akar tőlem semmit, nagyon jól megvagyunk, viszont nem szereti nagyon a jelenlegi párom.

Sokszor átjön, tök jól megvagyunk aztán feljön a barátnőm témának és kezdődik is... Szerinte a barátnőm engem tönkre tesz, mert nagyon ragaszkodó, ami tény és zavar is, de ettől függetlenül szeretem

(úgy értem a ragaszkodót hogy például éjszaka felhív olyan hajnali 2kor hogy beszélgessek vele miközben másnap mennem kell dolgozni)


Ti mit tennétek?

A többi barátnőmmel nem volt baja, de a mostani nagyon zavarja


Zavar hogy mindkét kapcsolatom kezd tönkremenni emiatt, mert a barátnőm meg szintén nem szereti a legjobb barátnőmet


Thx a válaszokért


Én:21F

Barátnőm:21L

Legjobb barátnőm:20L



2021. dec. 1. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt neked kell eldöntened. Mindenesetre nem igazán van rád tekintettel a barátnőd, ha éjjel 2-kor felhív, tudva hogy másnap dolgozol és emiatt fáradt leszel. :D
2021. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hogy hajnal 2-kor felhív, hogy beszélgess vele, pláne hogy melóznod kell, az azért nem túl egészséges. Ha legalább hozzászól érdemben a dolgokhoz, nem csak ilyen egyszavas válaszok, meg panaszkodás, akkor azt mondom, talán. De akkor is, nem fair.
2021. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"éjszaka felhív olyan hajnali 2kor hogy beszélgessek vele"


Ne szépitsük, ez nem ragaszkodó hanem kodependens viselkedés :D

2021. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem te teszed tönkre a kapcsolatodat vele. Ő teszi. Senki engedélyét nem kell kérned ahhoz, hogy járj valakivel. Felnőtt párkapcsolat? Akkor ideje felnőnöd és kikérned magadnak, ha már beleugat az életedbe, akár leszbikus, akár nem, bunkónak még bunkó. De nem csodálkozom, hogy ennyire belemerül az életedbe, a másik nővel sem vagy képes határokat húzni, egy kakamatyi vagy, akit az használ ki, aki akarja.
2021. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Mond meg a legjobb barátnődnek, hogy most nagyon tetszik ez a lány, így elnézed a hibáit. Fogadja el a döntésed, majd ha úgy alakul tanulsz a saját hibádból és akkor mondhatja, hogy ő megmondta.

A barátnődet meg rakd helyre. Egyáltalán nem normális, hogy hajnali 2kor hívogat, mert ő unatkozik. Nem muszáj becsicskulni.

2021. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, milyen nemű, milyen identitású egy barát. A kérdés szempontjából full felesleges információ. A lényeg: ha te boldog vagy, neked jó úgy ahogy van, akkor senki se szóljon bele az életedbe.
2021. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet, csak én nem tudtam volna ilyen tudományosan megfogalmazni. :-)

Éjjel kettőkor engem még soha senki nem hívott fel. Gyakorlatilag csak akkor tudnék ilyet elképzelni, ha közeli rokonom halálán lenne (idős szüleim vannak), vagy baleset érte volna őket és menni kéne segíteni nekik.

Namost ezt vesd össze azzal, hogy barátnőd nem tud aludni, unatkozik, és úgy gondolja, hogy neked éjjel kettőkor szórakoztatnod kéne őt.

2021. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit tegyél, de azt elmondom, hogy én mit tennék, ha ebben a helyzetben lennék.

Először is, a páromat és a legjobb barátomat is helyreraknám, hogy vagy elfogadják egymás létezését vagy tipli van. Tehát, sem a párom nem fúrhatja a legjobb barátomat, sem fordítva. Szeretniük egymást nem kell.

Másrészt, én azt gondolom, hogy a baráti tanácsok, észrevételek, amik jóindulatból fakadnak, értékesek. Tehát, ha a legjobb barátom azt mondja a páromról (vagy fordítva), hogy úgy látja, hogy kihasznál (tetszőlegesen helyettesíthető bármivel), akkor elgondolkodnék azon, hogy tényleg így van-e. Megpróbálnék túllátni a rózsaszín ködmámoron. Márpedig az, hogy valaki rendszeresen hajnal kettőkor felhív úgy, hogy nincs vészhelyzet, az eléggé megkongatná a vészharangokat a fejemben.

2021. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Én keresnék egy harmadikat, aki normális.
2021. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, baromira ragadós barátnő vagyok, de eszembe nem jutna éjjel hívogatni a páromat. Önzőség és bunkóság.
2021. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!