Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik állítás igazabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik állítás igazabb? (szerető, megcsalás, elhagyás téma)

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Nyugodt szívvel össze lehet állni nős, gyerekes férfival, mert ha nem miattam, akkor más miatt fogja elhagyni a családiját
Nem tisztességes nős pasival kezdeni, mert az újdonságnak úgysem fog tudni ellenállni és ezt kihasználni nem korrekt
24 szavazat
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
59%
Ez komoly kérdés?
2022. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

"Nyugodt szívvel össze lehet állni nős, gyerekes férfival, mert ha nem miattam, akkor más miatt fogja elhagyni a családiját"


Itt komoly gondok vannak fejben! Marhára nem érdekel, hogy ki és miért hagyná el a családját, én akkor sem leszek résztvevője/okozója egyetlen válásnak sem. Az ok teljesen egyszerű, nem vagyok gerinctelen féreg. Van bőven egyedülálló férfi.

2022. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Elsőre: ha meg miattad elhagyja a családját, nyugodt lehetsz, hogy téged is elhagy az első nőért, aki letolja a bugyit. Komolyan kell ez neked?


A legtöbb viszont egyáltalán nem akar válni, csak a szürke hétköznapokat feldobja egy hobbipuncival. Sok esetben a felesége csak azt látja, hogy mióta "sportol" heti kétszer, azóta nyugodtabb, és többet akar szexelni.

2022. jún. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Legtöbb esetben az ilyesminek nem szokott jó vége lenni, bármilyen erkölcsi kibúvót vagy felmestést is kerestek magatoknak.
2022. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Es akkor azt mondják férditöbblet van. Hát nagyon nem az kulonben a foglaltak téma se lenne.
2022. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
#5 Nyugodt lehetsz afelől, hogy ilyen mindig lesz, még akkor is, ha háromszor annyi férfi lenne a Földön, mint nő. Egyeseknek az kell, ami a másiké és nem érdekli, hogy mibe gázol bele.
2022. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
3: Tegyük fel, hogy biztos, hogy el fogja hagyni a családját. Vagyis a feleségét, a gyerekeit nem. Tehát nem csak "hobbipuncit" keres, hanem nem érzi jól magát a házasságában és mindenképpen ki akar lépni belőle. Akkor úgyis meg fogja ezt tenni valakivel, ha nem x-szel, akkor y-nal, de mindenképpen le fog lépni.
2022. jún. 4. 10:02
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 És akkor mi van? Az ő dolguk, ettől függetlenül én ehhez biztosan nem asszisztálnék, pláne nem akarnék résztvevője lenni. A te szereped is óriási ebben, hiába akarod itt szépíteni a dolgot, hogy idővel úgyis lelépne mással.


Nem mellékesen ha nem boldog, miért vállalt be több gyereket? Hagyjuk már a hülye dumát, az ilyen ember senki mellett nem fog megállapodni, idővel dobbantani fog, ha elmúlt a lángolás.

2022. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8: Az illető nem link, hazug ember, csak boldogtalan. Hosszú házasságból lép ki a szerető miatt. Nem olyan, aki évente mással jön össze.
2022. jún. 4. 10:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A két szavazás közt nincs különbség. Mindkettő azt mondja, hogy a csávóka csalni fog, illetve csaló. Most, hogy ez megtörténik, van-e lehetősége, az teljesen mindegy. Ha aids-es vagy, nem számít, hogy mások sápadtnak látnak-e. Így is úgy is aids-es vagy.., hiába nem történt még 'baj', mert az igazi baj már rég benned van, és nem attól lesz kisebb vagy nagyobb, hogy valami cselekmény történik vele kapcsolatban.


Az elsőre szavaztam!

2022. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!