Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyit érdemes várni a bocsánatkéréssel?

Figyelt kérdés

Én voltam a hibás, a páromon vezettem le a frusztrációm, és sokáig ment ez.

1 hete szakított, egy virágcsokrot és levelet akarok neki küldeni, írtam verset.

Most szeretném elküldeni, csak nem tudom, nem korai-e.



#szerelem #megbocsájtás #Őszinte megbánás
2022. jún. 6. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Milyen berset? xDD

A rózsa vörös, az ibolya kék es az ..... nincsen fék? 😅


Nagyon romantikus lélek lehetsz a verseiddel ha rajta vezetted le a feszkót. Virágcsokrot nem annyira illik utána adni hogy szakított veled btw.

2022. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

A bocsánatkérés nem időponthoz kötött. Ha valaki évek múlva ismeri be, az is oké. Magaddal kell megküzdened és ez az egyik legfontosabb.

Viszont remélem nem gondolod, hogy majd visszafogad ha bocsánatot kérsz.

2022. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

A bocsánatkérés időponthoz között a nők esetében. Mert az ő erzelmeik eléggé kacifántosak. Ha ma akarsz bocsánatot kérni, lehet elküld a francba, de 1 hét múlva már szívesen fogad, mert hiányzol neki.


Ilyenek a nők.

2022. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%

Nekem az esik jol ha elmult a feszko es azonnali.

Pl barátom nagyon megsértett egy tarsasagban ott is hagytam es szakitottam is,(mert abszolut az jött le hogy NEM SZERET csak kihasznál) jött utánam keresett mindenhol, egész éjszaka beszéltunk veszekedtunk telefonon reggelig majd düjeben széttörte a telefonját kézzel..hogy nem hiszek neki bocsássak meg nem igaz hogy nem tud visszakapni, hatalmas volt a dráma.

Másnap reggel alig alvással ahogy hazamentem nem akartam talalkozni, cuccait pakoltam össze stb. És tartottam a dühétől is, az ujabb balhéktol is szinte féltem is már tőle.


Hatalmas meglepetésemre teljesen össze volt törve és sírt. Belátta a hibáját és nagyon megbánta, olyan szinten hogy ha szakitunk is más nőknek sem fog már soha olyan fájdalmat okozni, rájött arra, hogy valóban aljas volt.

Ekkor tudtam neki elhinni azt, hogy ez a srác engem valóban szeret. A mindene vagyok, nem akar elveszíteni. Komolyan gondolja velem. És nem is kicsit.


Ha másnap ez nincs tisztázva es napokig simán lazán nelkulem eldegélt volna "boldogan", és egyszer unalmában vagy p.ncihiányában csak ugy megkeresett volna egy laza bocsánatkeréssel, semmiféle esélye nem lett volna!

2022. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*éldegélt
2022. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező te szereted vagy csak hülyíteni akarod?

Ezt egy idiota privat uzi miatt kerdezem aki szerint marha az aki megbocsájt.

2022. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Privre (bocsi off)

Bele sem.latsz hogy min ment a balhe. Ne te oszd már az észt. Amit elkövetett anno azota sem tette soha, es soha nem is fogja mással sem, sőt átlagon felül összetartó velem és eljegyzésben is gondolkodik mar.

Semmit nem tudsz mások magánéletéről a saját tapasztalataidon keresztul látod csak a világot valszeg téged folyamatosan átvernek.

2022. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell más bocsánatáért esedezni. Magadnak bocsáss meg, tanulj a hibáidból, és lépj tovább! Ő is épp továbblépne, ne hátráltasd!
2022. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármikor elküldheted, sőt, ha sosem teszed sem történik semmi. Jó hogy beláttad, és a következő kapcsolataidban majd ne így viselkedj.
2022. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
1. Nagyon romantikus vagyok, minden alkalommal kapott virágot, folyton a kedvében jártam, szeretem. Sajnos van rossz oldalam, de ettől még nem vagyok rossz ember. Epp ezért zavar, amit megtettem. 4. Én megtettem volna azonnal, de akartam időt hagyni, nehogy sok legyen neki, hogy friss szakítás után, egyből "letámadom.
2022. jún. 6. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!