Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes lenne felkeresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne felkeresni?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem a barátnőm, de már előtte is megingott néha az egész. 19 év alatt egyszer sem volt kapcsolatom, egyszerűen vártam az "igazira". Több, mint 1 évig voltunk együtt. Fél év rózsaszín felhő és össze is költöztünk, ami nagyon el lett hamarkodva. Nekem ez volt a legelső kapcsolatom ugyebár, de pocsék volt a felfogasom. Barátnőm rengeteget tett le az asztalra, én pedig mondhatni semmit. Túlságosa is magamhoz láncolata. Illetve depresszióba estem, semmilyen segítséget nem fogadtam el és csak csúsztam a lejtőn és magammal rantottam az egész kapcsolatot. De iszonyatosan hiányzik, most hogy leleteket bennem minden. Fantasztikus ember, hihetetlen jó felfogása van és gyönyörű jovokepe. Mentálisan teljesen rendbejottem és tudom, hogy mit érdemes meglatni és becsülni. Tudom mik az igazi értékek. Szóval szerintetek tegyek egy próbát?


20/L



2022. máj. 25. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse max elzavar. Nehezen fog ebből bármit is elhinni az is lehet hogy már tovább lépett.
2022. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abszolút megvan rá az esély, hogy továbblépett. Ha nem is párkapcsolatban, de valamilyen formában szükségem van rá az életemben.
2022. máj. 25. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mit kérdezgetsz itt? Menj és intézd az életed!
2022. máj. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak az exem is így vélekedne rólam és vissza akarna jönni. Mindenképpen próbáld meg.
2022. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar visszamenni?
2022. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Azt nem tudom, hogy szeretne-e visszajönni, nem beszélünk egymással. Nincsenek jelek, bár az egyik barátnője mindig nézegeti a profilomat, de nem hiszem, hogy ennek bármi köze is lenne hozzám.

2022. máj. 26. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!