Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem te csak húzod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem te csak húzod halogatod az időt, de el akarsz hagyni, csak még nem mondod.mindezt megtört tekintettel, szomoruan, röviden adja elő. Más is megsajnálná?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Fizikai bantalmazo.

Barmikor ha komolyabban beszélek a szakításrol már látszik rajta hogy mindjárt ütni fog.

2022. jún. 11. 12:18
 12/58 A kérdező kommentje:
Szóval szenved, vagy manipulál?
2022. jún. 11. 12:38
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán ütött már meg valaha?

Ha igen, akkor miért nem csomagolsz össze, amíg nincs otthon, vagy szakítasz vele úgy, hogy más is tanúja legyen?

2022. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Mert barmikor elkap agyonver szakitas utan is.

"Egyáltalán ütött már meg valaha?"

Ez komolyan kerdezed?? Nem, csak ugy kitalálom valakire, hogy agressziv bántalmazó.🤦‍♀️

2022. jún. 11. 13:07
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz, akkor szakíts vele üzenetben, ne személyesen, vagy legyen ott valaki veled.
2022. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
14-es Igen, komolyan kérdezem, ugyanis egyértelműen terelsz, kérdésekre nem válaszolsz! Nem beszélve arról, hogy leírod, hogy élvezed, hogy manipulálod, még csak szikrája sincs benned a tőle való félelemnek az írásodban.
2022. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Személyesen nem is fogok vele szakítani.

Azért adagolom be lassan hogy fel tudjon rá készülni es ne hirtelen sokkolja le mert azt nem élném túl..

Nem élvezem ha manipulálom. Nem egyszer vagyok vele úgy hogy lehet most akar elvinni egy prérire megölni. Nagyon szépen kedvesen beszélek inkább. Hát marhára nem élvezetből.


A biztonságot nem tudom megteremteni magamnak. Azaz ha akarna bármit megtehetne velem szakitas utan, csak rajta mulik.

2022. jún. 11. 13:41
 18/58 A kérdező kommentje:

Arra játszom hogy szokja meg hogy már nem vagyok, engedje el ezt a koteléket.

Leszoktatom magamrol.mint függőt a drogról. Mert függésben van.rögeszmeje vagyok.

2022. jún. 11. 13:43
 19/58 A kérdező kommentje:

Nane es pszichologusok jogi kéoviselők is segitenek.


Engem csak a fenti érdekelne csak érdekességképpen.

Hogy legalább akkor visszakapja a bantalmazásait akkor, ha neki is fáj amit meg en csinálok.

Szenvedjen.

2022. jún. 11. 13:47
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy neked ilyet tanácsoljon bárki, aki tapasztalt a témában! Ha valóban bántalmazó lenne, azzal az életedet kockáztatnák ezzel.
2022. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!