Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem te csak húzod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem te csak húzod halogatod az időt, de el akarsz hagyni, csak még nem mondod.mindezt megtört tekintettel, szomoruan, röviden adja elő. Más is megsajnálná?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

Adnak tanácsokat rendorok is. Es a végén hozzáteszik azt is, hogy nem járhato ut. Pl olyanokat is csinalnak amikor kijonnek balhéknál, nem intezkednek, a páromat kerdezik, hogy minden rendben van e, aki meg elottuk megjatsza hogy igen. En meg ugye nem mondhatok mast, mert ha elmennek nekem annyi.


Csak az elkoltozes maradna messzire meg a bujkálás evekig. Nekem meg itt van az otthonom családom minden.


Arra jatszom hogy elfogadja hogy vége es hagyjon élni.

2022. jún. 11. 13:59
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Mit szedsz amúgy?
2022. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Mondjuk az orf szerint is alap hogy a feleket kulon kene kihallgatni mégis ezt csinálják a hülyék hogy a párom elott kerdeznek engem minden rendben van e. De mindegy is mert a háta mögött se mondhatnék mást amugy. Mert ha beviszik rajtam verné le azt is.

Tehát se intezkedni nem intezkednek, es ha intezkednek se érne semmit.

2022. jún. 11. 14:03
 24/58 A kérdező kommentje:
22 de ráküldeném az ilyen beszologatosakra a párom ;)
2022. jún. 11. 14:03
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

Aki valóban bántalmazó kapcsolatban él az nem így fog viselkedni, ahogy te! Sehol nem mondanak ilyet, hogy “fokozatosan kell leépíteni”.

Mi van akkor, ha nem sikerül ez a terved, akkor még éveket pazarolsz el? Fantasztikus a gondolkodásmódod.

Ha van hova menned, meg a családod is ott van a közelben és támogatnak akkor nyugodtan lépj le. Max egy ideig ne járkálj egyedül.

2022. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

Soha nem lehet bantalmazot egy az egyben lerázni. Es egyenesben szakitani vele. Az a hulye aki ilyen tanácsot ad.


Barmikor barhol elkaphat. Plusz van erre millio joakaro barátja is.

2022. jún. 11. 14:16
 27/58 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen egy képzelt világban élsz. Dehogy van millió jóakaró barátja, senki nem fog egy személyes sérelemért börtönt kockáztatni, hacsak nem cigánytelepen éltek.

A segítő szervezetek minden esetben feljelentést szorgalmaznak, és személyes eltávolodást.

Azt írod, hogy kijönnek balhéknál a rendőrök. Ki hívja őket? Ha te, akkor nyilván hülye lennél azt mondani, hogy bocs tévedtem, hiszen a párod tudja, hogy a helyzetet te okoztad, és újra bántana. Megvárják, míg összepakolsz, és akár hazavisznek a szüleidhez, ha látják, hogy baj van. Akkor nem csinálnak semmit, ha te nem működsz velük össze.

2022. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

Dehogy van? Mert te ismered vagy en?

Szomszed hivja ki a rendort. Mivel bantalmazás alatt szerinted ez igy megy hogy bocsi várj már pillanatra, telefonalok a rendornek.

Nem visz haza senki senkit. A rendorseg nem személyszallitas. Ezt is ők.mondták.


(Egyszer tettek kivetelt amikor egy nőnek a rendorok ELŐTT IS neki esett egy ferfi. az en párom masok elott angyal.)


Amugy marhara nem erdekel a gyk tanácsa az ugyben mert hivatalos szervek tanácsa érdekel csak.


Csak a fentire vártam valaszokat.


Köszöntem.

2022. jún. 11. 14:45
 29/58 A kérdező kommentje:
Bantalmazás alatt nem ugy megy hogy a nő csak ugy leáll trecselni telefonon rendőrökkel.
2022. jún. 11. 14:46
 30/58 A kérdező kommentje:
Nem szorgalmaznak egyaltalan feljelentest mert ahhoz nyomos bizonyitekok kellenek mert kulonben en ulok rágalmazásert. A johnny depp per sem tiszta nekem..
2022. jún. 11. 14:51
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!