Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem te csak húzod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem te csak húzod halogatod az időt, de el akarsz hagyni, csak még nem mondod.mindezt megtört tekintettel, szomoruan, röviden adja elő. Más is megsajnálná?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokkal ezelőtt is írtuk, hogy hagyd el, te meg itt hisztiztél, hogy nem fogod, mert szereted. Akkor szeressed! Amúgy megértem a pasit, már én is be tudnám verni az orrod.
2022. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Huha de kemények vagyunk anonym.
2022. jún. 11. 16:33
 43/58 A kérdező kommentje:

"Mindenki" a bantalmazót pártolja🤣 drukkoljunk drukkoljunk neki hajrá.

Addig is én meg csendben örülök egy két picsogásán.

2022. jún. 11. 16:34
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

40-es Igen, senki nem érdemel bántalmazást!

Itt van 40 komment, és ebből csak az derült ki, hogy te, és szándékosan bántalmazol valakit.

Nyilván sajnálnánk, és nyújtanánk a kezünket, ha elmesélnéd, hogy ez a rendőrös sztori miből alakult ki, ő és te mit csináltatok, miért hívott a szomszéd rendőrt, te miért tagadtál mindent, ahelyett, hogy hazaköltöztél volna a szüleidhez, vagy barátokhoz?

2022. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:
Leirtam màr.
2022. jún. 11. 16:44
 46/58 A kérdező kommentje:

De ujra:

Bántalmazott. A szomszéd hallotta. Kihivta a rendőrt. A rendor a párom elott kerdezett es evidens hogy nem mondhatok ráterhelőt mert azért is kapnék, sőt ahogy elmentek ezen hergelte magát nem e én szoltam a szomszednak hogy hivja ki őket. Sőt nyomozta melyik volt az, aki ki merte hívni. Hogy majd kezelésbe veszi azt is.

Elkoltozve is simán elkap akárhol. Amugymeg az en lakásomban mindez.

2022. jún. 11. 16:47
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

#46: Akkor csak hülye vagy. Megmondod a rendőrnek, hogy megvert, és nem megy el önként a te lakásodból. Amúgy meg ha megver, az látszik.

Egy ilyen eset után meg nem jópofizni kell, hátha rádun, hanem megszakítani minden kapcsolatot.

Amúgy pár napja se ezt írtad, még anonim is hazudozol összevissza.

2022. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

Ragalmazás kategoria ha nem bozonyithato. Ő az ellenkezojét allitja. Neki vannak ugyved haverjai

Es a jarőr is spanja.


Állj szembe te ilyenekkel. Ne masokat biztass erre.

2022. jún. 11. 17:14
 49/58 A kérdező kommentje:

A rendőrök amugy miért szólitják az ilyeneket "uram"-nak?

Történt valami uram? Minden rendben uram?

2022. jún. 11. 17:16
 50/58 anonim ***** válasza:
100%

46-os Még mindig semmi konkrét, újabb maszatolás!

Min vesztetek össze, ki hogyan reagált, hogyan bántalmazott, mi történt, ami miatt a szomszéd segítséget kért. Ez csak 1 eset, és neked millió van, amiről (nem) beszélsz.

Megint egy új téma, de a saját lakásodból miért nem tudod kitenni? Ha nem hazudnál a rendőröknek, akkor már rég kaphattál volna távoltartási végzést, persze ha bántalmazáskor is minden alkalommal látleletet vetetsz. Nem beszélve arról, hogy a család, barátok is segítenek, ha tudják!

2022. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!