Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem te csak húzod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem te csak húzod halogatod az időt, de el akarsz hagyni, csak még nem mondod.mindezt megtört tekintettel, szomoruan, röviden adja elő. Más is megsajnálná?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Na jó ez tuti kamu. Nekem is van olyan ismerősöm, akihez kihívták a rendőröket, majd elvitték oda a lányt, ahova kérte.
2022. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Nalunk meg joforman hatbaveregették a párom! Bratyiztak vele.

Annyi volt csak az utolso kérdésuk hogy akkor minden rendben uram biztos?

Erre párom rávágta hogy igen.

Akkor joejszakát.


Es amugy ismerősei is egymásnak johaverok szinte.


Nem a filmekbol kéne itt az észt osztani. Köszöntem.

2022. jún. 11. 14:54
 33/58 A kérdező kommentje:

Nem szemelyszallitás a rendőrség! Maguk a rendorok mondták!

Kivételesen vittek el vkit akit irtam mert előttük is neki esett a ferfi.

2022. jún. 11. 14:55
 34/58 A kérdező kommentje:
Ja meg olyan járőrök jöttek ki hogy helybol leverte volna mindkettőt ha akarja.
2022. jún. 11. 15:04
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

14-es Nem a filmekből tájékozódom, de szerencsére csak a szomszédban történt.

Nálunk halál jófej rendőrök voltak, többször kellett beszélnem velük, de nagyon segítőkészek voltak. Egy pillanatig nem állnak egy bántalmazó mellé. Aki viszont nem áll ki magáért azon nem tudnak segíteni, ha nekik azt mondják, hogy minden rendben, akkor nincs miért intézkedni.

2022. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

Irtam orf oldalon is fenntall hogy a parokat kulon kell kihallgatni.


Nem hallgatnak ki külön. Kijonnek es együtt kérdeznek minket egymás előtt hogy mi történt. Ez itt kezdődik.


Amugymeg haverja is volt raadásul. Széles kapcsolatrendszere van.

A feljelentesrol is annyit, mint a depp per is.


Hivatalos szervekkel, köztük jogi képviselökkel is vagyok kapcsolatban, de a gyk osztogatja itt nekem az észt. Mert ők aztán jobban tudják.

2022. jún. 11. 15:15
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy nem személyszállítás a rendőrség. De szerinted, ha valaki segítséget kér tőlük, azt majd otthagyják?

Persze, neki mindenki haverja. Ha esetleg segítséget kérnél tőlük, akkor is majd a pasidnak hinnének, hogy nincs semmi gond.

Ha akkora kapcsolatai lennének, akkor már tudná, ezt a fantasztikus terved ellene.

2022. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Nem.nem szállitanak. Rendőr mondta.

Olyan volt màr hogy a nőt verték a rendor elott is na akkor kivételeztek.

Igen.millio.meg egy haverja es kaocsolatai vannak. A bírosági per sem lenne egyszerű.tele van ügyvédekkel.

2022. jún. 11. 15:31
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, megint csak elemezgetsz... ez hanyadik kérdésed? Elemzést akarsz? Hát jó!


Neked ez a mániád, hogy neked olyan férfi kell, aki meg van érted őrülve. Aki tombol, amikor féltékennyé teszed, vagy el akarod hagyni. Szépen bele is sétálsz újra és újra a bántalmazók love bombing-jába, amikor az első hetekben gyorsan le akar nyűgözni. Utána meg csak elemezgetsz. Megfigyelsz. Magyarul játszmázol ezerrel, de amúgy se vagy százas. Nincs férfi, akit ne akasztanál ki ezekkel a húzd meg-ereszd meg játékokkal meg az állandó hisztikkel.


Utána meg csodálkozol, hogy szar van a palacsintában.


Az a meglátásom, hogy ha van valaki, aki megérdelmi, hogy a pasija rendesen elverje, az pont te vagy. Ugyanis te ezt élvezed, és mindent meg is teszel, hogy egyszer valaki feldaraboljon. Sok sikert! Jó úton jársz!

2022. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

Töröltetne vki?


Senki nem erdemel meg bantalmazast. Bocs mar.

2022. jún. 11. 16:21
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!