Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem te csak húzod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem te csak húzod halogatod az időt, de el akarsz hagyni, csak még nem mondod.mindezt megtört tekintettel, szomoruan, röviden adja elő. Más is megsajnálná?

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
Oyan mintha fájna neki, mintha szeretne?
2022. jún. 11. 10:58
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnálnám meg, ha valóban ez a szándékom, inkább őszinte lennék, a szakítás az én döntésem, nem kell vele egyetértenie.

Ha fájna neki, és szeret, attól mennyivel vagy előrébb? Amennyiben javítható probléma van, akkor arról beszélgetni kell, de ha vége van, akkor nem érdemes húzni egymás idejét.

2022. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Nekem most az számítana csak hogy ez mit jelenthet benne?

Fáj neki, szeret?

Vagy ez olyannak sem esne jol aki nem szeret es simán nem erdekli hogy szakitani akarok e?

2022. jún. 11. 11:30
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de teljesen értelmetlen amit kérdezel, a szakítás nem könnyű senkinek. Nyilván, ha együtt vagytok fájna neki, azt, hogy a megszokás miatt, vagy mert szeret senki sem tudja megmondani.

Érthetetlen, hogy miért nem a saját érzéseidben próbálsz meg biztos lenni!

2022. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

Módszeresen fokozatosan építem le.

Egyre kevesebbet talalkozom, nem alszom vele, szokja meg, hogy nem vagyok nem létezem.

A döntésem biztos.


Azért érdekelnek az erzései mert fura hogy ő a bántalmazó(ezért is szakítok) és ha fáj neki, nem manipulácio meg egyebek, akkor jelenleg én bántalmazom a bántalmazót.


Es akkor ha valoban szenved, akkor a bántalmazókat is lehet bántalmazni.

Csak ugy pszichologiai elemzgetek.

2022. jún. 11. 12:04
 6/58 A kérdező kommentje:
*elemezgetek
2022. jún. 11. 12:04
 7/58 A kérdező kommentje:

Folyamatosan hülyítem jelenleg de ez mellett modszeresen építem lefelé.

És kezdi kapzsgálni.

És mintha össze lenne törve.

2022. jún. 11. 12:05
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így van, akkor komoly pszichés problémáid vannak, kellene egy szakember!

Mesélnél a kapcsolatotokról, és hogy mivel bántalmaz?

2022. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Siralmas amit csinálsz, ahogy ehhez az egészhez hozzáállsz. Nem vagy különb nála.
2022. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

Gyerekek.

Ő az aki szakítasnál agyonverne.

Szoval pont nem vagyok hülye azzal amit csinálok.

2022. jún. 11. 12:18
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!