Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szakítsak? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Másfél éve vagyok együtt a batátnőmmel, kb 6 hónapja gondolkozom erősen a szakitáson, sajnos ő depressziós viszont nem amolyan "divat depis" hanem klinikai eset, papírja van róla, hogy beteg.

Na most ez egy elég nehéz történet, teljesen más világképpel rendelkezünk, ezt úgy értem, hogy ami szerintem teljesen normális, azon ő kicsapja a hisztit (barátokkal találkozás nélküle illetve hasonlók) valahol megértem mivel távkapcsolatban vagyunk, így csak hétvégente találkozunk és persze, nem örül, hogy fel áldozom a hétvégénket a barátaimra, de nem dobhatom el őket sem a kapcsolatom miatt.

Régebben egy nagyon erős személyiség voltam, aki szinte soha nem sírt, mindig a pozitív oldalát látta minden helyzetnek és mindenkit aki öngyilkos lett valamilyen okból kifolyólag gyávának tartottam, soha nem láttam semmilyen problémára ezt lehetséges "megoldás" ként, viszont az elmúlt időszak annyira megviselt, hogy már a saját pszichés egészségemben sem vagyok biztos, sírok szinte mindennap, nincs motivációm és egyre sűrűbben jönnek olyan gondolatok, hogy magamat vagy mást bántsak, mindemellett rettentően agresszív lettem, egy kis szó is elég ahhoz, hogy lobbanjak.

Nagyon nem érzem már jól magam ebben a helyzetben, de félek bármit lépni, nem szeretném, hogy bántsa magát, mit javasoltok?



2022. jún. 17. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült lezárni a dolgot? Szakítottál?
2022. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha ő nem igyekszik változtatni vagy legalább is javítani a helyzeten a depressziójàn akkor lehozhatod neki a csillagokat is az ègről ő nem fog változni.Volt egy ismerősöm akkor barátom volt aki depis volt próbáltam neki segiteni de volt egy pont mikor azt mondtam elég .Nem vette figyelembe hogy nekem is van magánèletem plussz melóztam sokat ő meg dolgozni sem járt el csak panaszkodott hogy szar az élete .Ha nem irtam rá facen akkor vàdaskodott mert ő akkoriban gyakran keresett én meg melóztam .Érdekes mikor én voltam mélyponton le sem szart.
2022. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!