Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom tiszteletlen velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tiszteletlen velem, szakítanunk kéne?

Figyelt kérdés

Elvoltunk a Balatonon. Múlt szombaton mentünk és most jöttünk fel, mert vasárnapi ebédre megyünk a szüleimhez.

A vonaton nem volt gusztusom a mellékhelyiséget használni, a pályaudvaron pedig már bezárt. Amikor hazaértünk már minden bajom volt és a párom is tudta, hogy pisilnem kellett.

Hívtam a liftet és a párom kivette a kezemből a kulcscsomót. Azt mondta hogy amíg várjuk a liftet kiüríti a postaládát, mert úgyis a tízedikről jön le.

Amikor megjött a lift, a párom állt a postaládánál és válogatta ki a szórólapokat, amiket kidobált. Szóltam neki, hogy itt a lift ő meg mondta hogy mindjárt végez. Mondtam, hogy hagyja már a leveleket, mert pisilnem kell, de csak mérgesen visszaszólt, hogy várjak már egy pillanatot. Mondtam, hogy akkor a kulcsot adja oda, mert muszáj pisilnem, de mondta, hogy mindjárt végez, várjak még. Kicsit vártam, de nem bírtam tovább. Odaszóltam, hogy pisilnem kell és jöjjön már, de nem válaszolt. Elindultam felé hogy elvegyem a kulcsokat erre végre elindult a lift felé.

Beszálltunk és úgy éreztem hogy már nem fogom kibírni a lakásig és ettől annyira megijedtem, hogy sírva fakadtam. Mondtam a páromnak sírva hogy ha bepisilek akkor fejbe vágom, erre mérgesen azt mondta hogy ha meg felhoz mindent a postaládából akkor meg az lesz a bajom, hogy tele lesz a szemetesünk.

Ha most ennyire nem tartott tiszteletben, akkor ez máskor is így lesz, nem? Akkor lehet hogy már most ki kéne szállni ebből a kapcsolatból?

Ti erről mit gondoltok? Szakítsak vele?


2022. jún. 19. 03:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Ennek mi köze a tiszteletlenséghez? Egyszerűen nem mérte fel, hogy mennyire sürgető a dolgod, te meg túl feszült voltál a saját problémád miatt.

Ezért szakítani a leghülyébb ötlet lenne, bár nőként mondom, ő lehet jobban járna.

2022. jún. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
bepisiltél?
2022. jún. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak ezért nem kéne szakítanod vele. Való igaz, hogy nem figyelt oda rád eléggé.Én adnék még ennek egy esélyt, ha egyébként nagyjából úgy jól érzed magad vele.


Elbeszélgetnék vele, hogy nekem fontos hogy a párom odafigyeljen a problémáimra. Amennyiben ez előfordul még többször, nem változtat, na akkor szakítanék.

2022. jún. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Én is haragudnék rá, de azért szakítani csak emiatt túlzás lenne. Ha ez amolyan utolsó csepp (höhö) a pohárban, akkor más kérdés, de ha egyébként odafigyel rád és az igényeidet figyelembe szokta venni, akkor azért ez túlzás lenne. Értem amúgy, hogy ez miért bánt, de ő feltételezem nem érezte át a sietséged, ezt tiszteletlenségnek nem biztos, hogy tiszteletlenség.

((((csak nagyon erősen zárójelesen jegyzem meg, hogy vannak, akiknek fétise az ilyesmi, lehet direkt húzta az időt, hátha bepisilsz, mert őt ez izgatta volna. Volt egy ilyen exem, csak azért merült fel a gondolat, amúgy nekem se jutna eszembe))))

2022. jún. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Nálam és a baráti körömben a balaton igazi szakítópróba. Hárman is szakítottunk a balatoni nyaralás után.

Mi 2év után a balatonon állandóan vitatkoztunk. Komolyan 1hét nyaralás alatt folyamatosan. Már az első nap ment a szenvedés, reggel 7helyett délután 1kor indultunk, mert ő este sokáig fent volt. Második nap már anyázás volt az étteremben. Vasárnap hazaúton már nem beszéltünk, csak hallgattam.

Rá 1hétre elköltöztem.

Egy haverom szintén a balaton után szakított, mondta,hogy a csaj teljesen megkergült, rá sem ismert, addig minden tök jó volt, már lassan azon volt,hogy megkéri, erre az egész nyaralás féltékenykedéssel és vitákkal telt.

Egy lány barátom szintén a balaton után szakított a párjával,

Szóval mi rájöttünk,hogy nem nekünk való☹️

2022. jún. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Őszintén én se értettem volna a toporzékolásodat a liftnél. Ha ennyire kellett pisilni, akkor nem hiszem el, hogy ne lett volna nyitva WC valahol hazafelé jövet.
2022. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Igen tapintatlan volt.

Ha vkinek pisilni kell a masiknak az altalaban nem tragedia nem érzi at. En is mosolyogtam (mert cukker volt)barátomon, akire meg vmi buszon jott rá es minden megallonal már szenvedett.de aztan leszallva elintezte vmi bokorba.

De nem bunkoztam bolna vele hogy direkt szivatom az időhuzással is.

2022. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
Ez inkább nem empatikus, mint tiszteletlen. De azért bolhából elefántot... valószínűleg nem gondolta, hogy annyira kell, ha nem mentél el a vonaton vagy pályaudvaron órákig, hogy most azon a plusz 2 percen múljon.
2022. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Én komolyan nem értem a kommentelőket, akik téged szidnak még kérdező. Lehet önmagában ez nem szakítóok persze, meg lehet nem megfelelő a szóhaszbálat, hogy tiszteletlen. De akinek kellett már nagyon pisilnie az tudja, hogy ez egy borzasztó és a vegére elég fájdalmas dolog. Ráadásul mások előtt igen megalázó. Át tudom érezni a helyzetet, és ha a párod így viselkedik az eléggé szemét dolog, hogy "szenved a párom, de én segíthetnék? Nem baj, hagy szenvedjen még!!" Most komolyan, ezt várja az ember a párjától!? Még ha a saját hülyeségéből is nem megy el valaki pisilni, amikor alkalma lett volna, akkor is a párja max kérje meg majd, hogy legközelebb menj el, mert látod mi lett. De ne kínozza, hogy hagy szwnvedjen, megérdemli. Ez egy nagyon szemét hozzáállás, ne bosszúval meg büntetéssel forduljunk már a legalább a párunkhoz, hanem építő jellegű kommunimacióval.

Ezért szakítani nem kell, de ha másban is ilyen, és nem nyitott a megbeszélésre, fejlődésre, akkor lehet ezen elgondolkodni.

2022. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Majd a szuloszobán is ilyen lesz raer még az orvos mit nyavajogsz
2022. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!