Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kérlek tudnátok segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek tudnátok segíteni azzal, hogy tanácsot adtok?

Figyelt kérdés

Inkább csak szeretném elmesélni a történetem és tanácsot kérni.

24 éves lány vagyok.

Volt már pár barátom, de nem sikerültek túl jól. Külföldön élek, sok kapcsolatomat megszakítottam, vagy megszakadt a (folyamatos) országváltás miatt. Nagyon elegem van már, hogy sehol nem találom a helyem, a (női) önbizalmamnak se tesz jôt ez a sok váltakozás, meg hogy nincs egy állandó párom, akiben megbízhatok és aki kitart mellettem. Magamat is utálom, hibáztatom e miatt. Az utolsó kapcsolatom nagyon csúnyán végződött, megcsalt a fiú, meg csak kihasznált aztân elmondta a baráti körnek, hogy csak egy krva vagyok és az ő részéről ezt sosem tekintette párkapcsolatnak. Szóval egy szemétláda volt. Meg megmondta, hogy nem szerelmes belém, mást keres és hogy nem tud bennem megbízni - ő nem volt megbízható.

Így kellett teljesen egyedül helyt âllnom az egyetemen, nem is csoda, hogy nem lettek jó jegyeim, alig tudok koncentrálni. Annyira szégyellem magam, hogy el sem merem mondani másoknak itt, hogy mi történt. Nincsenek igaz barátaim, a szüleimmel rossz a kapcsolatom (vagy felszínese esetleg). Most jön majd az életemnek az a szakasza, amikor munkât keresek és elköltözöm innen, de csak nagyon fáj minden, ami a múltamban történt és nem tudom elengedni.

Mondták már, hogy ismerkedjek, meg keressek hobbikat, csináljam ezt-azt, de csak fájdalmat érzek.

Az egyik legrosszabb tanuló vagyok az osztályomban, a szüleim sem szeretnek, meg a közösség sem. Az otthoni közösség már nem fogad vissza, mert mindenkinek elmondtam, hogy a srác csak kihasznált - elsősorban a lányoknak, akikkel megpróbált megcsalni.

Nem is tudom, talán magányosnak érzem magam. Akiknek fiúknak itt tetszem, azok nem jönnek be. Már bocsánat, de mind ilyen ügyetlen puhapcsnek érződik.

Szerintetek mi lenne a jó út előre?



2022. jún. 26. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Az itteni inceleket biztos karorommel fogja elonteni, hogy ilyen ugyesen valasztasz part.
2022. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Amíg költözöl össze-vissza rövidebb-hosszabb időközönként, addig soha nem lesz komoly kapcsolatod, de még érdemi barátság sem nagyon. Ki akarna mindig országot váltani? Nem egy atomfizika ez.


Lehet a "látszólag ügyetlen puhapöcsök" nem használnának ki, csalnának meg, fikáznának és röhögnének rajtad a hátad mögött, akár egy életre megnyomorítva lelkileg, de a te dolgod kikkel kavarsz. Élvezd akkor nyugodtan azokat, akik így viselkednek veled.


A magány ellen meg azt tudod, hogy menj közösségekbe, alakíts ki ismerősi/haveri kört, nyiss emberek felé nem párkapcsolati szempontból. Lehet pasit akarsz, de tök mindegy, mivel nem lehet fenntartani így egy kapcsolatot és ezen felül a szűrőd és az önismereted is siralmas.

2022. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Nekem egy nagyon aberrált ajánlatom lenne, de nem hiszem az felvidítana téged
2022. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Ne mástól várd a boldogságot. Itt puhapöcsözöl ismeretleneket, miközben te még annál is lentebb vagy.. azért vedd már észre magad ember.
2022. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lol.

Hát ez nagyon hasznos volt:D


1: Lám, igazad volt.

Mennyi rosszindulatú és megkeseredett ember van.


2: Minden jó tanácsodra jut egy szar beszólás. Gratu.


3: Ez nem társkereső, próbálkozz más fórumokon.

Aberrált vagy, próbálkozz be mással.


4: miből gondolod, hogy ismeretleneket puhapöcsözök? Na mindegy. Azért biztos jó érzés lehetett beszólni, most lehet, hogy egy hangyányit jobban érzed magad, mint előtte.


Hát hasznos volt kiírni ezt a posztot is XD

De nem tom, mit vártam az átlag gyakorikérdés felhasználótól.

Ennyi.

2022. jún. 26. 14:13
 6/10 A kérdező kommentje:

2

Azért szoktam oda-vissza költözni, mert hiányzik a családom. Viszont itt van az egyetemem, meg a munkám. Otthon máshogy érzem magam.

Sokan költòznek oda-vissza, velük végül is lehet barátkozni.

Igazad van, amit mondasz amúgy. De az elején nem lehetett annyira látni. Vagy lehet, hogy csak rossz volt a szűrőm?

Igyekszem nyitni mások felé, de nem könnyű!

Köszi a tanácsokat.


3

Köszi, de most nem ilyen típusú "kapcsolatot" keresek.


4. Sajnálom, hogy ezt a szót használtam, nem volt jobb ötletem:D de köszi amùgy.

2022. jún. 26. 14:19
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Javasolnàm szakember felkeresését.
2022. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyomokban tudathasadást tartalmazol.
2022. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus nem artana, mert ha ennyire ellened van minden és mindenki, annak valószínűleg oka van és nem feltétlen csak az, hogy rosszul választasz, hanem hogy emberileg neked sem artana fejlodnod.
2022. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. jún. 26. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!