Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bonyolult szerelmi szál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult szerelmi szál, leírom hogy alakult, adtok valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Tehát. Megismertem ezt a férfit úgy egy éve. Mindketten szinglik voltunk. Éreztem, hogy bejövök neki annyira, hogy szívesen megismerne jobban is, hátha... De nekem nem jött be külsőre, ezért sose adtam neki bíztató jelet, így végül nem kezdeményezett. Ismerősi viszony, laza kontakt volt köztünk, egyre inkább közeledtünk barátilag, mert a hónapok alatt kiderült, nagyon hasonló a gondolkodásmódunk. Emlékszem, akkoriban gondoltam is, hogy mekkora kár már, hogy kicsit se jön be külsőre, mert egyébként ha romantikusan közelednénk, akkor mi egy erős, jó párkapcsolatban lehetnénk. Még a legjobb barátnőmnek is meséltem róla, persze csak mint barátról, és ő is mondta, hogy meg kéne próbalnom vele összejönni. Mondtam, nem, nem akarok, nem tetszik. Aztán mégis ráébredtem, hogy epedve vágyok arra, hogy nőként tekintsen rám, kezdeményezzen. Pontosan tudtam, hogy anno így tett volna, ha akkoriban kicsit is adok neki bíztató jelet. Egyre inkább tetszett nekem, mármint külsőre. Nem is értettem már ekkor, hogy hogy nem találtam korábban vonzónak. Hisz olyan jóképű, olyan magas, olyan jó az alakja, olyan szép a szeme, stb. Barátnőmnek ezekről a gondolataimról is beszéltem, azt mondta, szerinte sokkal hamarabb belezúgtam, mint én azt észrevettem volna. És szerinte csak azért nem tetszett nekem, mert nekem 2 db többéves kapcsolatom volt, és a 2 exem hasonló karakter volt külsőre, tehát a 2 exem hasonlított egymásra. Viszont ez a hapsi ez teljesen más típus külsőre, nem az, amit megszoktam, és hogy talán emiatt nem jött be. Gondolkodtam, és a barátnőmnek igaza lehet. Meg kellett szoknom ezt a fajta karaktert, mert azóta ugyebár rohadtul bejön, sokkal jobb pasinak tartom most már, mint az exeimet. Tetszik, nagyon. Arról nem beszélve, hogy belsőre végképp odavagyok érte, voltaképpen abba szerettem bele.

De mi most barátkozunk, és hiába vettem flörtölősre a figurát, lepereg róla... Barátok vagyunk.

Ez nagyon elszomorít. Mondom, egy évvel ezelőtt ismertem meg, ma egy éve. Szép lassan, fokozatosan alalultak a dolgok mostanáig. Mit tegyek?


2020. jan. 29. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Mondd el neki nyíltan, mit érzel!
2020. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet barátzónába rakta magát, mert nem nem vesz jelnek semmit. Én határozott lépést tennék helyedben. Konkrétan elhívnám randira, ezt sehogy nem lehet félreérteni.
2020. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Akármennyire is kínosnak érzed, beszélj vele nyíltan az érzéseidről, ez az egyetlen egyenes út.
2020. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Semmi bonyolult nincs ebben. Azt akartad, hogy valaki nőkéntnézzen rád, ő úgy nézett és ettől dobtad el az agyad. Ha jönne olyan, aki jobban tetszene és szintén így lenne veled, dobnád. Valószínűleg ő is tudja, vagy közben más felkeltette a figyelmét. Vagy sose akart semmi extrát. Hány évesek vagytok?
2020. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Te adtad rá a páncélt,most már azt gondolja,hogy esélytelen nálad és csak jó barát vagy.


Hívd randira!

2020. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy benne meg pont a forditottja ment végbe. Eleinte tetszettél, de kénytelen volt lemondani rolad, szépen alábbhagyott a lelkesedése, (Ne vedd személyeskedésnek!!! de rájött, hogy büdös a lábad, nem igazán szépek a fogaid, ráncos a böröd, stb.) Az egyéniségedet meg mint barát nagyra értékeli:-(
2020. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy férfinek bejön valaki, nem várja a jeleket, hogy kezdeményezhet. Rég megtette volna, ha nem csak ennyit akart volna. Csak mondom. A barátnőd is megéri a pénzét, meg te is, hogy hallgatsz rá. Ha nem jön be, minek erőlteted? Csak hagytad, hogy rábeszéljen.
2020. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Én hasonlóan jártam, csak én megtartottam a két lépés távolságot. Így is egyre közelebb éreztem magamhoz, de ő folyamatosan adta a jeleket. Nem voltam túl egy férfin, akibe őrülten szerelmes voltam, ezért nem is akartam vele foglalkozni. Olyan 1,5 év után viszont azt vettem észre, ha őt megláttam, hogy fülig ér a szám. Utólag azt gondolom, az előző csalódás miatt vak voltam rá és nem tudtam észrevenni őt. Aztán egyszer, amikor belépett az ajtón a munkahelyemen és egymásra néztünk és rámosolyogtam és kiszaladt a számon, hogy mennyire örülök neki, ő meg elpirult, a következő pillanatban vettem észre, hogy még 4 ember áll körülöttünk, aki mind minket néz és akiket addig fel se fogtam és azt hiszem, ekkor kezdtem gyanakodni, hogy többet jelent nekem, mint hittem. Nagyon furcsa, mert ahogy gondolkoztam azon a jeleneten és elképzeltem azt a verziót, hogy mi együtt vagyunk felvállalt kapcsolatban és belép az ajtón és engem keres és olyan érzésem lett, hogy hiszen ez így volt kezdettől fogva és annyira természetes, mint a levegő amit beszívok. Elhatároztam, hogy megszerzem magamnak szexkapcsolatra, mert még mindig nem hittem benne, hogy valaha is túl leszek azon a másikon, de mire kettőt pislogtam, el voltam rabolva, mindenféle eszeveszett randira, a szexben leblokkoltunk és mégis imádtam vele lenni és megbeszéltük, hogy max. heti egyszer találkozunk, ehhez képest pillanatokon belül napi találkák lettek belőle és olyan furcsa, mert annyira természetes és annyira erőssé vált az érzés, hogy mi összetartozunk, hogy ehhez nincs is szükség túl sok megbeszélésre és nincsenek játszmák és álarcok és amikor azt mondja, hogy szeret, a világ legtermészetesebb dolgának érzem, hogy én is.
2020. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!