Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem magam túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam túl a szakításon?

Figyelt kérdés

A férfi akivel most szakítottunk elvileg “miattam” hagyta el a volt párját hiszen engem akkor állítása szerint már évek óta szeretett viszont akkor különböző okok miatt nem lehettünk együtt…Nagyon szerettem és ő is mindig mondta hogy mennyire szeret viszont a tettei mást mutattak. Volt hogy más nővel írogatott, folyamatosan más nők képeit likeolgatta, több programunkat mondott le haverok miatt, volt hogy az exe nevén szólított véletlenül (akit elvileg azért hagyott el hogy mi együtt lehessünk)..Számtalanszor elfelejtette azt amit mondtam neki olyan érzés volt mintha nem is figyelne rám, mintha nem is érdekelné amit mondok. Velem nem akart elmenni pl étterembe viszont ha a haverjai akartak kipróbálni egy éttermet akkor rögtön mentek..Annyira szerettem őt és annyira akartam hogy szeressen…Még ezek után is van bennem remény hogy hátha szeret és ír hogy beszéljük meg, folytassuk és hogy másképp lesz ezután…Ha az eszemre hallgatok akkor viszont egyértelmű hogy ezt le kell zárni mert egy az egyben más az értékrendünk..

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Hogyan léptetek túl egy hasonló helyzeten?



2022. jún. 27. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Simán. Nem az értékrendetekkel van a gond, hanem hogy egyáltalán nem érdekled!

Az mese habbal, ha valaki érted valakit elhagy, ha írogat nőkel, meg haverozik, és te a sor legvégén keresed a leesőket.

2022. jún. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Àlomkapcsat lehetett , kàr èrte
2022. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel."

Te az ő szerettére éhezel, de hiába mondja a szájával, ha nem ezt érzi és nem is aszerint cselekszik. Te is azt írod "allítása szerint", mert legbelül tudod, hogy nem így van. Vannak emberek akiknek a szeretlek szó nem jelent semmit, bármikor bárkinek kimondják. Ilyenkor csakis a tettei a fontosak.

Olyan storyt is hallottam már, hogy az egyik nővel elutaztak nyaralni, de közben egy másik nővel a hosszú tavú terveit egyengette. Sok féle ember van, ilyenkor csak tudatosítani kell magadban, hogy ez az ember hazudik, mindenkinek mást, ahogy az érdeke diktálja. Ne akard, hogy ez az ember szeressen, nem tud úgy szeretni ahogy te szeretnéd, csak vágyódnál utána, amibe te bele betegednél. Engedd el és saját magad érdekébe ne fogadd vissza.

2022. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*szeretetére
2022. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben nekem is fontos volt hogy halljam a szeretlek szót, most meg már nem szeretem hallani és mondani sem, csak a tettek bizonyítsák oda vissza, és néha elég mondani. Én azoknál buktam be eddig akik nagyon mondták hogy szeretlek, de tettek nem voltak mögötte. Mikor nevezett az exe nevén? Mert ha az elején mert tegyük fel nagyon hamar jöttél te, akkor az még kevésbé gáz mintha a vége felé is, de gáznak elég gáz. Én biztos megmondtam volna a magamét hogy ha nincs túl rajta akkor hagyjuk még egymást. Szerintem nem érdekelted őt eléggé, fellángolásból vágyakozott utánad, aztán mikor megkapott le se tojta a fejed és nem érdekelte mit mondasz. Akit érdekel az megjegyzi. A más nőkkel írogatást meg meg kell tiltani és lépni kell ha nem változik, mert nem normális hogy mással ír miközben vagy neki, és lájkokat sem kell dobálni. Lehet hogy nagyon függött a haveroktól, és nekik nem volt képes nemet mondani mert mit mondanak ha nemet mond, ezért képes volt még rajtad is át lépni és lemondani a programokat. A másik verzió ami megszületett bennem, hogy otthon nem volt minden ok már, és inkább elment a haverokkal kikapcsolódni.
2022. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy a többin.


Mindenhol kb. ugyanazokat a tanácsokat olvashatod.


Oldal legtetején van egy nagyító ikon, mellette a a témakör, és mellette egy üres cella ahová kulcs szavakat beírhatod. Ilyen pl. a "szakítás"


Örülök ha segíthettem. További szép napot.

2022. jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyha jól értelmezem, van egy férfi az életedben, akinek személyisége szar, így gondolom kizárólag a külseje tetszik.


Hogyan lehet elfelejteni egy olyan személyt, aki szépeket mondott a tettei mégis ellenkezőjét mutatták?

Nagyon hamar kiábrándulnék belőle, ha valaki folyamatosan a képembe hazudik és teljes mértékben kiiktatnám az életemből. Megértem, hogy fontos a külső, de rajta kívül annyi más jól kinéző ember van, semmi se tudja kompenzálni a rossz személyiséget! Legközelebb légy óvatosabb és ne táplálj ilyen személyek után érzelmeket, mert minél tovább tart, annál nehezebb elfelejteni!

2022. jún. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!